Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Joop night flight

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Roma ve XS.

Kouros u da beğendim bu arada.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(10/01/2014, Saat: 19:32)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Joop night flight

Night flight fresh kategoride bir parfümdü değil mi? Kalıcılığı nasıl ?
Dogrudur kaliciligi fena degil

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
joop homme
3-4 yaşındayken mavi şapkalı beyaz sakallı sıkınca ses çıkaran plastik bir oyuncağım vardı.
30-40 yıl öncesinin etli bebek denilen plastiğinden bahsediyorum. Oyuncağı çok severdim ama bir çocuk olarak kokusundan nefret ederdim başımı ağrıtır midemi bulandırırdı. İşte joop homme böyle bir şey. Ama nedense bayanlar bu kokuyu seviyor. Şimdilerde bebeklik anılarımı canlandırmazsam koku hiç de fena değil.
rutubetli orman toprağı kokulu bir parfüm arıyorum. Derinden hissedilecek ama etrafı baymayacak en fazla 2-3 metreden hissedilecek bir parfüm.
Tam olarak eğer kullanan varsa Freiburg&Treyer santo domingo enfiye kokusu. İçindeki kokular cedar oil, sandalwood oil & absolute violet diye geçiyor başka var mı ve oranı nedir bilmiyorum.
en üstteki tarife uyan bir parfüm önerisi var mı?
(12/01/2014, Saat: 13:33)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: joop homme
3-4 yaşındayken mavi şapkalı beyaz sakallı sıkınca ses çıkaran plastik bir oyuncağım vardı.
30-40 yıl öncesinin etli bebek denilen plastiğinden bahsediyorum. Oyuncağı çok severdim ama bir çocuk olarak kokusundan nefret ederdim başımı ağrıtır midemi bulandırırdı. İşte joop homme böyle bir şey. Ama nedense bayanlar bu kokuyu seviyor. Şimdilerde bebeklik anılarımı canlandırmazsam koku hiç de fena değil.

Nightflight kokusunu hatırladığım kadarıyla cool water tarzı bir kokuydu ve kullanılabileceğim bir koku ama joop homme tam bir şeker bombası benim için Smile
(12/01/2014, Saat: 20:07)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rutubetli orman toprağı kokulu bir parfüm arıyorum. Derinden hissedilecek ama etrafı baymayacak en fazla 2-3 metreden hissedilecek bir parfüm.
Tam olarak eğer kullanan varsa Freiburg&Treyer santo domingo enfiye kokusu. İçindeki kokular cedar oil, sandalwood oil & absolute violet diye geçiyor başka var mı ve oranı nedir bilmiyorum.
en üstteki tarife uyan bir parfüm önerisi var mı?

Üstadım şu demeter fragnance çeşitlerini bir incelesenize belki vardır orada aradığınız. Ben tam olarak bakmadım ama çooook çeşidi var.
Every farewell is a new beginning.
bahsettiniz bildiğim kadarıyla kokucuk gibi tek kokulu oluyor. Sedirden ben de yapmıştım ama dediğim rutubetli orman toprağı kokusunu vermedi.
(12/01/2014, Saat: 20:23)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bahsettiniz bildiğim kadarıyla kokucuk gibi tek kokulu oluyor. Sedirden ben de yapmıştım ama dediğim rutubetli orman toprağı kokusunu vermedi.

SAnta domingo denemedim ama tarif ettiğinz kokuyu şimdi daha iyi anımsadım keşke yardımcı olabilseydim.
Every farewell is a new beginning.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 23,209 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: