Astra Superior Platinum (Yeşil)
(17/07/2018, Saat: 16:52)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ethzko.jpg

jilet bu ustat

Komşum tekniğinizden şüpheniz yoksa -ki çok yeni başlayan biri değilsiniz- jiletten kaynaklıdır. Ben de bunun bir benzerini Zaza jilette yaşamıştım. Ama kesin emin olmak için bir de kullandığınız sabun veya tıraş kremini değiştirip tekrar bir deneyebilirsiniz.
Komşular astra yeşil harika bir jilet sonunda uyumlu jileti buldum elimdeki traş makineleriyle denedim sonuç mükemmel, ilk başlarda bu kadar iyi bir jilet olduğunu farketmemiştim.tahriş hiç yok konfor keskinlik gayet iyi 100 lük kutu aldım bir 100 lük daha alcam.işim gereği hafta içi 5 gün traş olmak zorundayım tek jilet 5 gün traş gidiyor fazlası olur mu denemedim ama gerçekten çok beğendim jileti tam bir fiyat/performans ürünü, muadili jilet varmıdır?çok benzer özelliklerde?
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
(02/08/2018, Saat: 08:20)zbilgen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular astra yeşil harika bir jilet sonunda uyumlu jileti buldum elimdeki traş makineleriyle denedim sonuç mükemmel, ilk başlarda bu kadar iyi bir jilet olduğunu farketmemiştim.tahriş hiç yok konfor keskinlik gayet iyi 100 lük kutu aldım bir 100 lük daha alcam.işim gereği hafta içi 5 gün traş olmak zorundayım tek jilet 5 gün traş gidiyor fazlası olur mu denemedim ama gerçekten çok beğendim jileti tam bir fiyat/performans ürünü, muadili jilet varmıdır?çok benzer özelliklerde?

Çok olmasa da bu zamana kadar en az 10 farklı jilet denedim benim de halen favorim bu jilet. Kesinlikle çok başarılı işler çıkarıyor. Şu an için kullan-at mantığı ile hareket ettiğim için üst segment jiletleri fazla denemedim doğrusu..
bir haftadır tıraşsız geçince e bir tıraş olayım dedim hani yeniyiz ye usturada saldırdık tabi hadi ilk perde bitti bi baktım yer yer hala ele geliyor sakallar eee duzeltmelere girilmez elin yeniyse usturayla aldim rockwell i plate 4 takili gözüm jilet arıyor arkalardan sırıttı eski dost gel dedim bir hasret giderelim neyse dedim ki madem usturayla başladık bu tıraş agresif olacak 2 ters perde giristim eski dost unutmamış beni sıfır tahriş bir süre geri yeşile döneceğim anlaşılan Smile
(19/08/2018, Saat: 22:41)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir haftadır tıraşsız geçince e bir tıraş olayım dedim hani yeniyiz ye usturada saldırdık tabi hadi ilk perde bitti bi baktım yer yer hala ele geliyor sakallar eee duzeltmelere girilmez elin yeniyse usturayla aldim rockwell i plate 4 takili gözüm jilet arıyor arkalardan sırıttı eski dost gel dedim bir hasret giderelim neyse dedim ki madem usturayla başladık bu tıraş agresif olacak 2 ters perde giristim eski dost unutmamış beni sıfır tahriş bir süre geri yeşile döneceğim anlaşılan Smile
Kendileri ustura ile bir başka güzel oluyor bence Smile Ayrıca usturada benim gibi yeniyseniz el sürekli gidiyor gerçekten. Düşünüyorum da Rex bile olsa şu an elimde yine ustura cazip gelir sanırım Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/08/2018, Saat: 22:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendileri ustura ile bir başka güzel oluyor bence Smile Ayrıca usturada benim gibi yeniyseniz el sürekli gidiyor gerçekten. Düşünüyorum da Rex bile olsa şu an elimde yine ustura cazip gelir sanırım Smile

Rolleyes Rolleyes yok usturada friodur vardı ama usturada da iyi olabilir bi denemek lazım Dodgy
(19/08/2018, Saat: 22:50)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rolleyes Rolleyes yok usturada friodur vardı ama usturada da iyi olabilir bi denemek lazım Dodgy
Friodur ne demek bilmiyordum doğrusu şimdi öğrenmek kısmet oldu, çelik ustura ayrı bir cumhuriyet, çok merak ediyorum ama bileyleme vs kıvırabilir miyim emin değilim..
Jiletliler ile yeşil astralar mavi astralar vs yola devam şimdilik.. Smile

Kutusunun üzerindeki yazan adres perma sharp ile aynı ,dikkat edeniniz oldumu bilmiyorum
Jiletle aramız çok iyiydi ancak bugün çene kısmından ciddi dalma yaptı. Hiç beklemiyordum...
Konuyu hortlatmak oldu ama 1.5 tl ye aldim bakalim denicez

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,393 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,843 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,363 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,052 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,030 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,632 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,536 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,439 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,716 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,083 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: