Astra Superior Platinum (Yeşil)
şimdi 9 liraya bulabildiğimize göre 6-7 liradan vermeli o halde astrayı. amma dediğiniz gibi 3-4 kutudan fazla alıp ta stoklamanın manası da yok, belki ucuz bulur da ihtiyacımızı karşıları diye düşünmüştük, olmadı. aslında hakikaten 7 o'clock (ki buna en çok papazeriği sevinir herhalde), treet, lord platinium gibi jiletleri getirseler veyahut voskhod satılsa marketlerde daha güzel olacak. kullanmasaydım kargo ücretine bakmayıp iade edebilirdim the sabunu hakikaten. dediğim gibi şirincede 3 tanesi 5 lira doğal sabunların. yani 1o liraya 1 tane değil 6 tane alabiliyoruz. neyse ki 2-3 kişi almış bulundu, daha fazlası kurtarmış oldu, feda olsun o da.
selamlar.
Astra için bi de toptancılarla görüşülebilir aslında ama 1-2 lira için değmez gibi hem de hemen hemen heryerde bulabiliyorken. Hem kargo da işin içine girince pahalıya gelecek sanki.

eskiuye3315 hocamın dediği gibi 7 o'clock serisi için uğraşılabilir bu daha mantıklı olacaktır.

Bu arada Ohtararan hocam sizin kaybettiğiniz 10 lira ve birkaç arkadaşın kaybettiği 10 ar lira birçoğumuzun parasını ziyan etmesini engelledi. Misal ben biraz daha bekleyip yorum gelmezse bütün çeşitlerden alacaktım. Özellikle mentollüsünü kesin alırdım. O para boşa gitmedi hepimizin işine yaradı eksik olmayın, ben kendi adıma teşekkür ederim.
7 o'clock için ben de varım....
Olmayacak duaya amin demeyelim, Turkiyede hic olmayan jileti nasil getireceksiniz, shark cok ovulmustu basliginda ben kullanmadim ama ona baksak ya da perma sharp?
estafurullah, o sebeble feda olsun diyorum ya zaten. biliyorum tam set alacaklar vardı aramızda. 10 lira gitsin nelere gitmiyor da benim kızdığım adamların bu tavırları. yanlış anlamayın lütfen, takıldığım kısım bu oldu. bu distribütörleri de görünce anladım ki bu piyasa böyle. kör tuttuğunu öpüyor yani. öyle esnaflar var ki dükkandan çıkmak istemiyor insan, herkese tavsiye ediliyor elbette böylesi. böyle bir adamdan toplu alsak güzel olur. 7o'clock ta iyi deniyor ancak nasıl olacak, dağıtıcısı yok, kimle konuşup ta getireceğiz? adamlar kendi jiletini satmak istemiyor, başka jiletle uğraşırlar mı?

papazeriği, hangisini beğendiniz 7o'clockun tek olduğu için hepsinden deneyemedim hiç. amma çeşidi var onun da. genelde platinler güzel oluyor amma.

aslında en güzeli ne olur biliyor musunuz? şöyle amerikadaki gibi tam teşekküllü bir tıraş dükkanı olsa. raftan gidip dr. harrisleri koklayıp, jiletlere, usturalara, makinelere dokunarak seçip alabilsek. rüya gibi Smile

alp, shark 5.5 lira zaten, indirimli alsak 4.5 tan alsak, 10 kartonda 10 lira yapar, kargo ile aynı paraya gelir, 10 karton da jiletimiz olur durduk yere. perma olabilir ancak onda da son aldığımda hep alışveriş ettiğim dükkanlar "kar marjı az kusura bakma bu fiyattan veriyoruz mecburen" demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. bu jilet işi zor yani, he şu güzel olur, çok fazla çeşit olan connaught gibi amma indirim yapabilecek bir yabancı siteden kod alabilsek. sample packler veyahut isteyen istediğinden kartonla alsa ne güzel olur.

(13/04/2012, Saat: 22:35)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astra için bi de toptancılarla görüşülebilir aslında ama 1-2 lira için değmez gibi hem de hemen hemen heryerde bulabiliyorken. Hem kargo da işin içine girince pahalıya gelecek sanki.

eskiuye3315 hocamın dediği gibi 7 o'clock serisi için uğraşılabilir bu daha mantıklı olacaktır.

Bu arada Ohtararan hocam sizin kaybettiğiniz 10 lira ve birkaç arkadaşın kaybettiği 10 ar lira birçoğumuzun parasını ziyan etmesini engelledi. Misal ben biraz daha bekleyip yorum gelmezse bütün çeşitlerden alacaktım. Özellikle mentollüsünü kesin alırdım. O para boşa gitmedi hepimizin işine yaradı eksik olmayın, ben kendi adıma teşekkür ederim.
Shark knusunda haklisin, 7 o'clock bencede imkansiz su sartlarda
ben sarısını kullandım sadece. ama rus malı mavi paket de çok övülüyor.
bilmiyorum olur mu olmaz mı ama olursa ben bu işin içinde kesinlikle olurum. 5 karton bile alırım fiyatına rağmen.
Saygılar
olursa üstümüze ne düşerse alırız canım, yeter ki olsun, siz güzel diyorsunuz yeterli.
selamlar.

(13/04/2012, Saat: 23:30)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben sarısını kullandım sadece. ama rus malı mavi paket de çok övülüyor.
bilmiyorum olur mu olmaz mı ama olursa ben bu işin içinde kesinlikle olurum. 5 karton bile alırım fiyatına rağmen.
Saygılar
eski polonya pazarı yokuşu ortalarında
bir hırdavatçı toptancısından

8.50 liraya buldum

şu ana kadar bulunmuş en düşük fiyat sanırım.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(13/04/2012, Saat: 23:30)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben sarısını kullandım sadece. ama rus malı mavi paket de çok övülüyor.
Saygılar
getirilirse kendi adını taşıdığı için permasharpıda getiren gillettenin kendisi getirir bence ve kendi adını taşıdığından perma gibi hatta çok daha pahalı olur,bana kalırsa astrayla arasındaki kalite farkı fiyat farkını karşılamaz.yinede daha çok çeştli jilet gelse kullanım yaygınlaşsa iyi olur.

ancak aynı fabrika ürünü olup polonya için üretilen polsilver süper iridyum var ,bu jilet getirilmeye başlasa gillette adını taşımadığından uygun fiyata getilirse almaya değer
http://trasklavuzu.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,252 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,673 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,178 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,966 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,625 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,417 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,496 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,066 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,690 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,021 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: