Astra Superior Platinum (Yeşil)
berber toptancılarına, berberlere filan bakabilirsiniz. zaten bence 1 paket alın berberinizden ondan sonra toplu alım yapın..
Gündoğdu kozmetik. Füme sabun da satiyor. 9-12 tl civari piyasada. Tekli paketi de 1-2 tl arasinda
(09/04/2012, Saat: 11:50)Alex1024 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar,
Bu jileti İzmir'de bulabileceğim bir yer varmıdır? Vimjoya baktım 14+5 Kargo 19 Lira eder, daha ucuza bulabileceğim bir site var mıdır?

konağa giderseniz adres gönderdim
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(09/04/2012, Saat: 12:06)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gündoğdu kozmetik. Füme sabun da satiyor. 9-12 tl civari piyasada. Tekli paketi de 1-2 tl arasinda

Tama teşekkürler, telefonla aradım 9 lira dediydi. 1 saat sonra giderim almaya sanırım. Oradan alanlar var mı? Sahte ihtimali olmaz umarım. Füme sabunu da oradan alıp deniyeyim diyorum bu fırsatta.

Not: Astra Yeşili aldım 9 liraya birde Füme tıraş sabunu 3 liraya. Yarın denerim artık Smile
Hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
(06/04/2012, Saat: 10:21)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dün akşam denedim ben ürünü ama beğendiğimi söyleyemem. bende tahriş oldu baya bi. hala 100 lü jilet alamadım çünkü karar veremiyorum bir türlü hangisini alsam diye. tahrişsiz bir tıraş istiyorum zaten kullan atçıyım. denediğim jiletlerin bir tıraşı diğerini tutmuyor. ben anlamadım valla. gidecem toptancıya artık elinde hangi jilet varsa alıp gelicem en sonunda o olacak.

demiştim. sağolsun papazeriği ve linguist kardeşlerim ufak taktikler verdiler tıraşla alakalı. tıraştan önce şap kullandım ve yüzümü yıkadıktan sonra köpüğü uyguladım. benim en büyük hatam sanırım bıçağı fazla bastırmakmış. birde blade buffing. bıçağın kendi ağırlığı ile sadece yüzümdeki köpüğü aldım ve bir geçtiğim yerden ikinci defa geçmedim. tıraş sonunda şaşkınlığımı gizleyemedim valla. çünkü hakikaten çok çok az bir tahrişle 2 perdede tıraşı bitirdim. sanırım shark ları iade edip astra alıcam tabi tek paket shark bulmam lazım önce 100 lükteki yerine koymak için. ikinizde tekrar teşekkürler arkadaşlar. jilet hakkaındaki görüşüm tamaen değişti. son derece konforlu bir jilet. acemi arkadaşlar tıraş olma tekniği çok önemli dikkatli olun.
Mühle R89
Çok sevindim senin adına.
shark ı verme... dursun biraz daha. sen sadece şaplı yönteme yoğunlaş ve dediğin gibi köpüksüz yeri zorlama...
Çok faydasını göreceksin.
Saygılar
sevindim tahrişsiz tıraş olup ta geleneksel tıraşa alışmanıza. sharkı bence de iade etmeyin, astradan pek de aşağı kalır bir jilet, hatta biraz daha beğendiğimi söyleyebilirim. biraz şans verin ona da alışacaktır eliniz. biraz daha keskin astraya göre ancak yine de tahriş etmiyor. kıvamında bir jilet.
selamlar.
(13/04/2012, Saat: 12:53)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/04/2012, Saat: 10:21)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dün akşam denedim ben ürünü ama beğendiğimi söyleyemem. bende tahriş oldu baya bi. hala 100 lü jilet alamadım çünkü karar veremiyorum bir türlü hangisini alsam diye. tahrişsiz bir tıraş istiyorum zaten kullan atçıyım. denediğim jiletlerin bir tıraşı diğerini tutmuyor. ben anlamadım valla. gidecem toptancıya artık elinde hangi jilet varsa alıp gelicem en sonunda o olacak.

demiştim. sağolsun papazeriği ve linguist kardeşlerim ufak taktikler verdiler tıraşla alakalı. tıraştan önce şap kullandım ve yüzümü yıkadıktan sonra köpüğü uyguladım. benim en büyük hatam sanırım bıçağı fazla bastırmakmış. birde blade buffing. bıçağın kendi ağırlığı ile sadece yüzümdeki köpüğü aldım ve bir geçtiğim yerden ikinci defa geçmedim. tıraş sonunda şaşkınlığımı gizleyemedim valla. çünkü hakikaten çok çok az bir tahrişle 2 perdede tıraşı bitirdim. sanırım shark ları iade edip astra alıcam tabi tek paket shark bulmam lazım önce 100 lükteki yerine koymak için. ikinizde tekrar teşekkürler arkadaşlar. jilet hakkaındaki görüşüm tamaen değişti. son derece konforlu bir jilet. acemi arkadaşlar tıraş olma tekniği çok önemli dikkatli olun.

Bende blade buffing yaparken 2. tıraşı olamıyordum ertesi gün baya tahriş oluyordu.Gerçi şimdi tekniğinde ilerlemesiyle sabunsuz yerden ters aldığım perdede belkide 10 kez geçiyorum iyice alsın diye ancak en ufak bir tahrişte olmuyor.Tabi bunu başlarda yapmam imkansızdı.

Neyse demeye çalıştığım iş tekniği oturtmakta aslında Smile Şu an en güzel tıraşlarımı permasharpa oluyorum bundan 4-5 ay önce 2. tıraşı bile olamıyordum permayla örneğin Big Grin
esevrtnov uzerinde calisinca tahris sifira inecek. aleti tuy tutar gibi hafifce gezdir.
blade buffing yapmaya calisma bence simdilik.
tahrissiz tirastan sonra kolonya surup test et. hic yada cok az yanma hissi olursa teknik tamadir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,391 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,829 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,350 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,049 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,022 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,631 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,536 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,403 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,714 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,081 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: