Parfüm Tavsiyesi
Genelde zara parfümleri diğer markaların klonu oluyor ama söyle bi durum bazı yaptıkları parfümler orjinallerinden daha etkili bende bi kaç parfüm yorumu izledikten sonra almaya karar verdim ve pişman etmedi şuan favorim zara ekonomik kalıcılık tatmin edici.bugün avonun yeşil renkte olan must modeline baktım kokusu yaz kokusu ferah ama kalıcılık nedir bilmiyorum deneyen arkadaşlar var ise yorumlarını aktarırlar fiyat olarakda 40 tl idi zaraya göre daha ekonomik.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Orjinal olsun az olsun kesinlikle.Doldurma yada benzetmeler asla orjinal ile mukayese edilemez.Çok benziyor izlenimi verir bazıları ama oysa orjinalinden hep daha agresif ağır olurlar ki icerik sağlık konusunu zaten es geçemeyiz.
(16/05/2020, Saat: 00:11)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde zara parfümleri diğer markaların klonu oluyor ama söyle bi durum bazı yaptıkları parfümler orjinallerinden daha etkili bende bi kaç parfüm yorumu izledikten sonra almaya karar verdim ve pişman etmedi şuan favorim zara ekonomik kalıcılık tatmin edici.bugün avonun yeşil renkte olan must modeline baktım kokusu yaz kokusu ferah ama kalıcılık nedir bilmiyorum deneyen arkadaşlar var ise yorumlarını aktarırlar fiyat olarakda 40 tl idi zaraya göre daha ekonomik.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komsum avon parfumlerinin genelinde kalicilik problemi oluyor
(31/05/2020, Saat: 02:29)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum avon parfumlerinin genelinde kalicilik problemi oluyor

Teşekkür ederim komşum.Birde farmasinin gaucho diye bi parfümü var kokusu çok güzel o da ekonomik parfümler arasında acaba bilginiz var mı kalıcılık nedir nasıldır ?
Farmasi parfumleri hakkinda bir bilgim yok komsum ama balsami guzel. Big Grin
(31/05/2020, Saat: 02:29)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum avon parfumlerinin genelinde kalicilik problemi oluyor

Avonun dus jelini falan kullanın fena degilde,pardum isinde cidden isteksiz ve basarısız adamlar, selin kolonyası daha kalıcıdır.
Tişikkirlir Sipirmin.
(31/05/2020, Saat: 03:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avonun dus jelini falan kullanın fena degilde,pardum isinde cidden isteksiz ve basarısız adamlar, selin kolonyası daha kalıcıdır.

Abi eskiden hugo boss intense kullanıyordum malum artışlardan sonra cep yakar oldu,tester satan birkaç yer uyguna veriyorlar ama onlarda dalga-dümen peşindeler.Bende tercihimi zaradan yana yaptım herhalde öylede devam edeceğim.
(31/05/2020, Saat: 03:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avonun dus jelini falan kullanın fena degilde,pardum isinde cidden isteksiz ve basarısız adamlar, selin kolonyası daha kalıcıdır.

Abi kesinlikle haklısın kokular iyi bile olsa şişeyi cepte taşımak lazım kalıcılık için.

Dogru diyorsunuz hocam. Avonun dus jeli ve yazdan yaza kullandigim gunes kremi disinda iyi bir urunu yok denedigim.
(31/05/2020, Saat: 02:35)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum.Birde farmasinin gaucho diye bi parfümü var kokusu çok güzel o da ekonomik parfümler arasında acaba bilginiz var mı kalıcılık nedir nasıldır ?

Gaucho olandan balsam,roll on ve parfüm set olarak almıştım,
Balsamı çok beğendim, roll on idare eder ama parfümü beğenmedim, zevk meselesi tabi ama bence
Bariz ucuz parfüm hissiyatı vardı, oto kokusu olarak vs kullandım
Adidas, snob vs markalar bile daha iyi gelmişti bana

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,448 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 109,735 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,118 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,523 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,911 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 86,539 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: