Parfüm Tavsiyesi
l'occitane cedar wood mediterenian... deneyin derim, muazzam koku valla, çok beğendim, beğenmeyene de rastlamadım henüzSmile
memleket kurtulana kadar siyah
Lacoste Red
Lacoste Essential
Polo Sport
Diesel Full For Life
(15/05/2012, Saat: 22:43)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lacoste Red
Lacoste Essential
Polo Sport
Diesel Full For Life

selam,alerjim yüzünden uzun yıllar parfüm kullanamadım hatta , deodorant bile.bir çok denememden sonra bana ve uygun alerjilerimi azdırmayan parfümleri buldum,rinit,kaşıntı akıntı,kurdeşen yapmayan ve hafif baygınlık yapmayan markaları buldum
davidoff,sansiro,isseymiyake ( bir dönem joop ve ck )bunlar basit kokular alerji sorununuz varsa tavsiyemdir
-Axe Chocolate
-Rebul Lavanta

Axe ben ve çevremdekiler seviyor diye vaktinde bolca stoklamıştım. Şimdi ise bitsin diye uğraşıyorum çünkü günün birinde bir restoranda Rebul ile tanıştım. İlk görüşte aşka burada inandım Smile Geleneksel tıraştan önce kokusuyla tanıştım Smile Aile içi sohbetlerde eskiden aile büyüklerimin bunu parfüm olarak kullandığını öğrendim, internette de araştırdığımda eski gazetecilerin dahi tek kokusu Rebul Lavanta imiş Smile Axe stoğum bitsin Rebul'a devam Smile

Onun haricinde,
Calvin Klein - Be
Calvin Klein - Crave
Davidoff - Cool Water

vakitlice kullandım ve çok hoşuma gittiler önerebilirim.
Selamlar,
sağlık bakanlığına bildirimde bulunmuş olduktan sonra üretim ve denetim açısından açık parfümle şişeli parfümün farkı yoktur, pazarlama, şişeleme, fiyatlandırma konuları ise oldukça farklıdır.

rebul lavanta'nın yeri kesinlikle ayrıdır, ilginç bir şekilde rebul lavanta rebul'un parfümlerinden daha kalıcıdır. bu arada denemediyseniz rebul'ûn yeni çıkan kolonyalarını da denemenizi tavsiye ederim. acı limon ve mandalina kolonyalarına bayılacaksınız. kolonya değil parfüm mübarek oldukça kalıcı (tabi fiyatlarda parfüm gibiBig Grin)

kışın:
bulgari black
pi
çok soğuk havalarda rochas
diesel fuel for life
black code
davidoff adventure

yazın:
armani mania
crave
lacoste essential

kullandıklarım arasındadır.

ancak çok ağır olduğu için kullanmama rağmen brut ve axe dark temptation da arada sırada kokladığım parfümlerdir. bir de jaguar mark 2 var artık üretilmeyen.
(15/05/2012, Saat: 22:38)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: l'occitane cedar wood mediterenian... deneyin derim, muazzam koku valla, çok beğendim, beğenmeyene de rastlamadım henüzSmile

fıyat hakkında bılgı verebılecek mısınız
(16/05/2012, Saat: 09:34)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/05/2012, Saat: 22:38)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: l'occitane cedar wood mediterenian... deneyin derim, muazzam koku valla, çok beğendim, beğenmeyene de rastlamadım henüzSmile

fıyat hakkında bılgı verebılecek mısınız

eşimin hediyesi olduğu için tam bilemiyorum, ama l'occitanın ürünleri genellikle pahalı oluyor, bu parfüm de pek çok baktığım l'occitane mağazasında yoktu, sanırım 150-200 arasıdır.
memleket kurtulana kadar siyah
Yeni keşfim bayanlar çok seviyor bu kokuyu antonio banderas blue , şiddetle tavsiye edilir.
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
guccu pour home II onerırım ofıs ortamı vs
ağır gunlerde (toplantı vs) aramis
gecelerı CH 212 sexy
kambojya ödü esansından vaz gecmem kalıcı ve mistik bir havası mevcut tavsiye edilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 39,072 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 110,941 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,399 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,311 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,643 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,464 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 87,257 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: