Parfüm Tavsiyesi
Ebay'den falan çıkar uygun Smile
ya ben hayatımda hıc ebay , gıttıgıdıyor vs gıbı sıtelerden hıc alısverıs yapmadım.nasıl oldugunu da bılemıyorum. onun ıcın bu gıbı urunelrden mahrum kalıyorum Huh
Bende,Tıraş kadar olmasada parfume meraklıyım.Kesinlikle açık parfum kullanmıyorum.
Epey parfum denedım ve kullandım.
Şu ankı favorım Montale Red Vetiver.
Tıraş sonrası içinde,Guerlain Vetiver,Vera Wang Formen,Aramis Tuscany,Romeo Gigli Man onerebilirim.,İlk aklıma gelenler bunlar.
hocam sen gir üyeliğini filan al ben sana PMden yardımcı olurum gerekirse...
(18/02/2012, Saat: 14:48)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya ben hayatımda hıc ebay , gıttıgıdıyor vs gıbı sıtelerden hıc alısverıs yapmadım.nasıl oldugunu da bılemıyorum. onun ıcın bu gıbı urunelrden mahrum kalıyorum Huh
ilgi ve alakan ıcın cok tesekkurler kardesım
bı uyelık deneyımı yapalım bakalım becerebılecek mıyımConfused
ama ebayde üyelikten sonra emin olmadan "buy now" butonuna tıklama herhangi bir pencere... gerçekten hemen alıyor....
Sonra ödemek zorunda kalıyorsun.
siz ebay mi düşünüyorsunuz yoksa ingiliz sitelerini mi ilk aşamada....
Saygılar
(28/02/2012, Saat: 10:59)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilgi ve alakan ıcın cok tesekkurler kardesım
bı uyelık deneyımı yapalım bakalım becerebılecek mıyımConfused
valla kardesım ben su ana kadar gıttıgıdıyor dan bıle alısverıs yapmadım
kısacası ınternet alısverısı yapmadım hıc Big Grin
sızler bazan ebay dan fılan bahsedınce lan dedım bu ebay nedır bı de ben bakayım dedım baktım hos ve begenılesı urunler mevcut
tabıı unıversıtedeekı 100 uzerınden 60 ıle kopya fılan zarzor gectıgım ıngılızce bılgılerımle bıraz cozebıldım sayılır
Sonra bı baktım kı ust kısımda turkceye cevır kısmı varmıs Big GrinBig GrinBig Grin
tras urunlerı dısında koku merakımda bı o kadar oldugundan dolayı sadece bakabıldım yanıBig GrinBig Grin
hocam size öncelikle bir ingiltere alışverişi yaptıralım sonra ebaye bakarız. Smile
ingiltere alışverişlerinde paypal almak şart olmadığı için siz şimdilik connaughtshaving.com a bir bakın. bugün bi sipariş geçelim size.. siftah olsun Smile
Saygılar
(28/02/2012, Saat: 11:56)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla kardesım ben su ana kadar gıttıgıdıyor dan bıle alısverıs yapmadım
kısacası ınternet alısverısı yapmadım hıc Big Grin
sızler bazan ebay dan fılan bahsedınce lan dedım bu ebay nedır bı de ben bakayım dedım baktım hos ve begenılesı urunler mevcut
tabıı unıversıtedeekı 100 uzerınden 60 ıle kopya fılan zarzor gectıgım ıngılızce bılgılerımle bıraz cozebıldım sayılır
Sonra bı baktım kı ust kısımda turkceye cevır kısmı varmıs Big GrinBig GrinBig Grin
tras urunlerı dısında koku merakımda bı o kadar oldugundan dolayı sadece bakabıldım yanıBig GrinBig Grin
Smile
tamadır ben bı ılgıleneyım bı bakayım bugun
versace blue jeans smart casual tarzdayken
iş yeri kokum, dunlop yeşil
geçtiğimiz yıllarda polo blue doldurma kullanırdım (orijinalinden daha kalıcı ve ayırt edilemez olduğunu iddia ederim) ancak bu koku artık çok kullanılır oldu yani "benim kokum" olma özelliği kalmadı.
bir gün orijinalini alacağıma inandığım jean paul, sadece büyük mağazalarda testerlarını sıkarım o bile bana yeter...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,968 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 110,772 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,396 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,268 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,623 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,406 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 87,178 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: