Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri
Arm and hammer sodali macunlarini basarili buluyorum, fazla kopurmuyor, fircalama sonrasi temizlik hissiyati guzel. Dis eti problemleri icin de kisa surede etki sagliyor
Ozellikle beyazlatan macun olayı kulliyen yalan desek yeridir,hepsini test etmis biri olarak biraz ise yariyor diyecegimiz urun kesinlikle splat extra whtining.Alan dua eder.
jason marka bir diş macunu var n11.com 20 tl 170 gr içeriğinde hiçbir zararlı maddde yok 6 adet aldım çok memnunum.
Diş macunlarının nohut tanesi kadar kullanın fazlası iyi değil denmesinin sebebi içindeki florürmüş.Ben öncesinde 2 nohut tanesi kadar koyduğum oluyordu.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Eyüp Sabri Tuncer markasının diş macunlarını kullanıyorum ve çok memnunum. İçinden çıkan diş fırçasıda güzel, curaprox diş fırçası kullanıyorum bunu denedim üzerine kötü gelmedi. Özellikle karanfil
İçeren diş macununu tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Uzun süredir meridol macun kullanıyorum. Benim için macun konusunu ebediyen kapattı.
Kullandıktan sonra bu diş macunu ise diğerleri ne diyor insan  Smile
Macunundan, ağız bakım suyuna ve hatta fırçasına kadar her ürünü son derece başarılı.
(26/05/2020, Saat: 10:11)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyüp Sabri Tuncer markasının diş macunlarını kullanıyorum ve çok memnunum. İçinden çıkan diş fırçasıda güzel, curaprox diş fırçası kullanıyorum bunu denedim üzerine kötü gelmedi. Özellikle karanfil

Çok güzel gözüküyor, katkısız falan ne güzel düş macunu yapmışlar.
(26/05/2020, Saat: 10:11)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyüp Sabri Tuncer markasının diş macunlarını kullanıyorum ve çok memnunum. İçinden çıkan diş fırçasıda güzel, curaprox diş fırçası kullanıyorum bunu denedim üzerine kötü gelmedi. Özellikle karanfil

Siyah olanını aldım. Fırçası da ahşap saplı ama daha denemeye fırsat olmadı. Splat Karbon Black gibi yapmışlar.

EST beğendiğim ve takdir ettiğim bir firma. Yerli olarak desteklemek lazım.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@utkb komşum bu özellikleri ile daha da favorim oldu.

@tarkaner komşum güle güle kullanın, beğeneceğinizi düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,762 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,993 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 14,568 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  DÜNYANIN İLK DİŞ FIRÇASINI ÜRETEN ADDİS FİRMASI ÜRÜNLERİ impaticaret 8 11,307 30/05/2015, Saat: 19:45
Son Yorum: BigHillMe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: