Bulgaristan'a gideceğim hangi jiletlere bakmalıyım?
Selamlar,

Bulgaristan'a gideceğim. Orada hangi marka jiletler bulabilirim hiç bilmiyorum. Bulursam hangi markalardan almalıyım?
(23/12/2013, Saat: 15:16)ulkerhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Bulgaristan'a gideceğim. Orada hangi marka jiletler bulabilirim hiç bilmiyorum. Bulursam hangi markalardan almalıyım?

Polsilver ve bic genelde bakkalarda ve pazarlarda bulunuyor..
ayrıca kaufland supermarketlerde wilkinson ve supermax jilet bulunuyor, iskar, karo, kupa ve rose of bulgarian tıraş kremlerinide almanızı tavsiye ederim.
DM kozmetik marketlerde omega tıraş fırçası bulabilirsiniz.
polsilver ları ordan getirdigini soyleyen bir arkadaşımız vardı
polsilver bulunuyor diğerlerini arkadaşlar ekleyecektir
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Rose of Bulgaria krem fiyat çok uygun kokusuda çok iyi,

Gül kokularından hoşlanmasamda krem öyle gül suyu gibi kokmuyor, muhteşem tavsiye ederim.
Cevaplar için teşekkür ederim. Polsilver jileti Türkiye'de satılan hangi jiletle kıyaslayabiliriz?
(23/12/2013, Saat: 16:27)ulkerhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevaplar için teşekkür ederim. Polsilver jileti Türkiye'de satılan hangi jiletle kıyaslayabiliriz?

Üstadlar daha iyi bilir ama bence hiçbir jiletle kıyaslayamayız benim en çok sevdiğim jilettir kendisi. Tahriş etmeden ve kendinizi kesme korkusu olmadan featherla traş olmak gibi düşünün. Çekiştirme yok asılma yok. Smile
Every farewell is a new beginning.
Beyler simdilik Omega 10077 firca, Supermax jilet ve Astor bic jilet aldim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi DE jiletleri bir daha satın almayı dusunmuyorsunuz? rock83 49 19,465 23/07/2019, Saat: 15:06
Son Yorum: GeraltofRivia
  Hangi Jilet ne kadar dayanıklı? Saltuk 27 25,591 02/06/2015, Saat: 01:24
Son Yorum: d0vo
  ithal jiletlere verdiğimiz para çok mu? gakgoş 42 43,902 24/05/2012, Saat: 15:31
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: