Füme Traş sabunu 300gr Plastik kutulu
@"İsmetaltan" yeni gördüm mesajı. Hocam sizin ürün ikinci üretim. O parti çok kötüydü.Açıkcası o dönemlerde çok fazla ürün alıp gönderiyorduk birbirimize. Ben bu ürünleri alacağımda sizdeki ikinci partiyi sürmüşlerdi piyasaya. Bu da kaliteli bir ürün olunca bir sitede buldum. O vesileyle almak istemiştim eşe dosta dağıtırız diye. daha sonra düğün işleri vs girdi. Ben forumdan uzaklaştım, soğudum vs. Öyle kaldı. Bir ara gidersem getirip yollarım sana , bir denersin.
@"kaanayhan" hocam benzer hikaye, bende bir donem ufaktan baslamisyim ki sonra araya uzucu seyler girdi vs vs 2 yil kadar uzak kaldim arada bi ikinci el bolumune bakinip cikiyodum, ana hedef old spice mug bardagi idi o da oyle bir yerden denk geldiki @"ArdıçKatranı" sag olsun shuton old spice sabunla geldi hep aklimda olan üründü, hatta bir ara eski şişe var camcida bi formul olurmu diye bile dusunmustum, konuyu dagitmadan, nazik teklif icinde tekrar sag ol hocam, bu arada celladan bir iki dagitimlik hala kalmis, bi tanede kase varmis, ama vitos sabununun köpük kivami, koruyuculuk ve yastiklamasini daha başarili buluyorum onuda kiloluk almistim. Big Grin 30 kutu fümeye denk cilginlik oldu aslinda ama uzun sure kullandim keyifle ikisini de hele vitos hic uzmedi beni.
Hahaha Cella daha ben de 1 kg almıştım. Sene 2013 ve sanırım 250 gr kadar hala var. Vitos u forumdan bir abimiz vesilesiyle bir kutu ( takriben 200 gr) almıştım. O bitti. Açıkcası her ikisi de gayet kaliteli sabunlar. Bekledikçe badem kokusu azalıyor ama performansı hala çok iyi. Yağlı kıvamlı köpüğü var ki bana göre İtalyanlar sabun işini iyi biliyorlar. Berber sabunu bu konuştuğumuz ürünler ancak performans olarak hala zirvede ürünler.

Oldspice mug eğer vintage olansa Williams türü sabunlarla - Omega 10098 - Simpson m7 gibi fırçalarla çok keyifli kullanılabilir. Daha sonradan 5-6 sene önce oldspice kolonya + kupa seti satılıyordu. Şayet oysa onu diş fırçalığı olarak kullanıyorum evde. Vintage dir sendeki sanırım Smile bir de nos ever ready fırça bulursan tadından yenmez onun Big Grin
Vintage olan midir bilemedim ama benim begendim direk buydu https://schoonerchandlery.com/shop/affil...atvintage/

Ever ready saplar bayadir bakinip vazgectigim fircalar, birgun sap bulup sentetik knot nakli olablir de pek biseyde almak istemiyorum bu aralar. Big Grin
@İsmetaltan aynen hocam elinizdeki eski üretim bir old spice. Bunun koleksiyondurlar de vardı yabancı forumlarda. Badgerandblade de vs. Ever ready nos ürün bulup almak gerek. Çoğu çöp kondisyonda alınacak gibi değil. Domuz kılı fırça kullanmıyorsunuz herhalde hocam ?
@"kaanayhan" evet domuz kılı kullanmıyorum.
Ve mug gercekten tam vintage, ılk basladıgım donemde alınık ilanı acmıstım ama hiç ses cıkmamıştı, alımda oyle pat diye oldu sagolsun @ardickatrani  sapasaglam geldi, içindeki sabunda bi sv degil ama iş görüyo fazlasıyla.

Evet forumda da bir kac kez everready ilanı rastladım ama noldu hatırlamıyorum, habaz üstad bi yenileme yapmıştı bi ara sanırım.

Ve sentetikler konusu ayrı derya dunya oldu ilk aldıgım ej sentetikten beridir elim porsuga bile gitmiyo ki yeni nesiller su tutmada da daha iyiler ısı konusuda zamanla olacak sanırım.
Valla benim de elimde tek kalan sentetik abanoz ağacı saplı Plisson. Daha önce koleksiyonumda Plisson ‘ ın boynuz desenli sentetiği, abanoz ağacı Plisson, Chubby 2 sentetik, Omega Hi serisi , Razorock Plissoft ( düğümü söktüm. Sapı duruyor Big Grin ) , Razorock m7 saplı olanlar vardı. Yerli Nina, Banatı vs saymıyorum. Şu an sadece Plisson abanoz var. Sapından dolayı satmamıştım ancak yakında bir safety razorla takaslarım veya satarım sanırım. Sentetik fırça bana göre değil. Esasen porsuk da apayrı bir keyif ancak inanır mısın son 4 yılda ağırlıklı Omega, Jaguar vs hep domuzla tıraş oldum. Elimde ki Da Vinci ler( 290,292) gerçekten Harika fırçalar olmasına karşın elim hep Omega ya , Jaguar’a gidiyor. Bu iş keyif işi. İnsan neyle mutluysa onla devam etmeli. Salt doğru herkesin kendi doğrusu oluyor. Çünkü öznel bir hobi Smile
(06/09/2020, Saat: 22:05)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla benim de elimde tek kalan sentetik abanoz ağacı saplı Plisson. Daha önce koleksiyonumda Plisson ‘ ın boynuz desenli sentetiği, abanoz ağacı Plisson, Chubby 2 sentetik, Omega Hi serisi , Razorock Plissoft ( düğümü söktüm. Sapı duruyor Big Grin ) , Razorock m7 saplı olanlar vardı. Yerli Nina, Banatı vs saymıyorum. Şu an sadece Plisson abanoz var. Sapından dolayı satmamıştım ancak yakında bir safety razorla takaslarım veya satarım sanırım. Sentetik fırça bana göre değil. Esasen porsuk da apayrı bir keyif ancak inanır mısın son 4 yılda ağırlıklı Omega, Jaguar vs hep domuzla tıraş oldum. Elimde ki Da Vinci ler( 290,292) gerçekten Harika fırçalar olmasına karşın elim hep Omega ya , Jaguar’a gidiyor. Bu iş keyif işi. İnsan neyle mutluysa onla devam etmeli. Salt doğru herkesin kendi doğrusu oluyor. Çünkü öznel bir hobi Smile

Oznel hobi : hemde sonuna kadar 4 tl lik arko sabunla tiras olurkende mutluydum simdi de mutluyum, ama o firca konusu davinci uomolar neydi batan geminin mallari misali antalyada vardi magazasi yetisemedim, sordum yoktu. Sad
Domuz firca konusu bambaşka konu zamaninda semoque soc kullandim, şimdi kullanirmiyim, sanmam. Razorock sapa dugum nakli projesi yok mu?

Plison abanoz sapi bir yana kendisi yeter efsane firca, bulmasida zor, tahrisli tirastan sonra imdat cekici gibi yetisir insana.
@"İsmetaltan" Tgn düğüm vardı satınca sap elimizde kaldı Big Grin Bursa ‘ dan bir arkadaşımı göndermiştim 2 tane bana , bir tane kendine almıştı. Forumdan başka bir arkadaş alıp Ebay de satmıştı diye hatırlıyorum stokları. Neyse polemik çıkmasın şimdi Big Grin Plisson ı ilk fırsatta koyacağım ilana önceliğim takas , değilse satacağım. İnan keyif vermiyor sentetik fırçalar bana. Smile

Konuyu çok dağıttık , özelden devam edelim. Uyarıyı yemeyim yine Smile
(28/09/2020, Saat: 22:14)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: U. Day...

2f062d2381dd1979dcdbd6c1c5ca0e36.jpg

Fume sabun icin kayganlik iyiydi, kolayca kopurdu arayacagim.bi sabun degil ama keske uretip gelistirmeye devam etselermis.

Bendeki versiyona gore yuzumdeki yanma hissi katlanilabilecek duzeyde idi kolonya sonrasi neredeyse kalmadi desem yeridir. Keske devam edip uretselerdide gelistirilseydi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 263 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,065,221 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,910 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 867 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,006 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,579 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,475 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,595 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,489 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,907 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: