gilette old type
Bu nasıl imladır error Hocam '' gilette olttype '' yoksa yeni bir marka mı bilmediğimiz Smile
Hocam alırsın da kullanamazsın kondisyonu bitik durumda Sleepy
(19/12/2013, Saat: 19:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl imladır error Hocam '' gilette olttype '' yoksa yeni bir marka mı bilmediğimiz Smile
Hocam alırsın da kullanamazsın kondisyonu bitik durumda Sleepy

çakma 10 parmak daktilo yazımı hocam
kusura bakmayın pek iyi değilim imla işlerinde
dikkat etmek lazım tabiki Smile
Tekrarı halinde tıraş köpüğü ve 3 bıçaklı kartuşlu alet ile 4 perde tersten tıraş olmasına ...

(19/12/2013, Saat: 20:01)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çakma 10 parmak daktilo yazımı hocam
kusura bakmayın pek iyi değilim imla işlerinde
dikkat etmek lazım tabiki Smile
(19/12/2013, Saat: 20:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tekrarı halinde tıraş köpüğü ve 3 bıçaklı kartuşlu alet ile 4 perde tersten tıraş olmasına ...

neyse razı olalım bari bunun 5 bıçaklısıda var Smile
ebayde binlerce eski antika tıraş aleti var sıksık bakarım ve bu aletlerle bile (muhtemelen kullanıcının tek aletiydi) tıraş olmuşlar diye düşünürüm. Üstatlarımızın dediği gibi mesele alette değil fırçada diyorum. Nitekim çoğumuz hangi alet olursa olsun tıraş olabiliyoruz bizimki işin zevk boyutunda.
Sad Mesaj sonrasi kaza. Batil herhangi bir inancim yok ama, bir metreden dustu. Dolapta nasil yerlestirmissem kapagi acinca hoop asagi! Artik o da catlaklar sinifina katildi. Gorulen bolum kafayi tutmuyor. Kaynak tutsa bari.
zejahyra.jpg

puteheda.jpg

rene8e4a.jpg
(19/12/2013, Saat: 19:37)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: siz bu haliyle kaça aldınız acaba
(19/12/2013, Saat: 22:08)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ebayde binlerce eski antika tıraş aleti var sıksık bakarım ve bu aletlerle bile (muhtemelen kullanıcının tek aletiydi) tıraş olmuşlar diye düşünürüm. Üstatlarımızın dediği gibi mesele alette değil fırçada diyorum. Nitekim çoğumuz hangi alet olursa olsun tıraş olabiliyoruz bizimki işin zevk boyutunda.

üstat bizler otnuyoruz zaten traş 2. planda
şu sapı yekpare yapsalardı ölürlermiydi Sad
nerde görsem çatlak sizinkide gitmiş
geçmiş olsun hocam Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/12/2013, Saat: 10:18)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sad Mesaj sonrasi kaza. Batil herhangi bir inancim yok ama, bir metreden dustu. Dolapta nasil yerlestirmissem kapagi acinca hoop asagi! Artik o da catlaklar sinifina katildi. Gorulen bolum kafayi tutmuyor. Kaynak tutsa bari.
zejahyra.jpg

puteheda.jpg

rene8e4a.jpg

cidden üzüldüm hocam
nazarmı değdirdik ne oldu hakkınızı helal edin benim mesajım üzerine
olması ayrıca üzücü oldu benim için
Artik yekpare olacak iste… Bir kuyumcuya gosterecegim kaynatabilir mi diye? Bu modelin sapinda niye boyle bir parcali atraksiyona girmisler merak ederim hep. Uretim daha zor. Temel catlama sebebi alttaki top ve ustteki kafa baglantisinin surekli takilip cikarilmasi diye dusunurdum. Buna dusmeyi de eklemeli.

(20/12/2013, Saat: 13:38)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu sapı yekpare yapsalardı ölürlermiydi Sad
nerde görsem çatlak sizinkide gitmiş
geçmiş olsun hocam Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Gillette New Type Short Comb dr_green 13 4,743 11/05/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: rating
  Gillette NEW Type Tıraş Aleti MetsGo 12 6,299 18/08/2019, Saat: 19:49
Son Yorum: Sh@dow

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: