Parfüm Blogları
http://www.basenotes.net/
Yabancı kaynaklı bir site, aklınızda soru işaretleri varsa parfüm almadan önce bir göz gezdirebilirsiniz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
https://www.kokuyorum.net

Hem içerik olarak hem de seviyeli üyeleri ile benim favorim. Ama en iyisi de gerçekten gönül rahatlığı ile split veya dekant alabilir elinizdeki 2. el parfümleri takas veya satış yapabilirsiniz. Ben 3. defa split olayına katıldım ve şişesini 2500 TL den aşağı bulamayacağınız parfumlerden istediğiniz ml oranında alma şansı buldum. Kesinlikle tavsiye ederim
Farklı bir yontem onereyim;
Ben blog falan ugrasmıyorum arkadaslar. Sallamasyon Tutasteden kafama gore ortaya karısık birseyler soyluyorum, iclerinde cok ender begenmedigim tarz cıkıyor, onları denetiyorum begenen es dost olursa onlara hediye ediyorum. Geri kalanları gunluk zevkle kullanıyorum. Cok begendigim olursa 1 tane orjinalini alıyorum ama gerek bile kalmıyor cogu zaman.

2a0ny2x.jpg
@dikdik_s kalıcılıkları nasıl üstad? Nereden alınabiliyor?
@AbuzTech
Bu kalıcılık cok soran oldu, sanırım denemek koklamak icin paketin icine kucuk kagıtlar koymuslar bu sefer. O kagıtlara denemelik 3 parfum sıktım. 1i tam gun, 2cisi 3 gun. 3cusu 1 hafta oldu hala kagıttan koklayabiliyorum.
Normal kendi kullanımımdan ornek vereyim, boynumdan monta gecmis oluyor, montu her elime aldıgımda kokuyu alıyorum bir kac gun.
Bu kucuk dukkanlarda satılan kopya yapım parfumlerle karıstırmayın, bu markayı bir deneyin derim. Forumda 3-5 dir bahsediyorum reklam gibi oluyor artık ama, kullanıcısı olarak memnun oldugumdan inanın.
Beyefendiyle whatsappdan yazısabilirsiniz, izmirden dikdik onerdi de diyebilirsiniz belki bir indirim yapar, gerci fiyatlar normalde de cok iyi.

https://mobile.donanimhaber.com/acik-par...--85853049
Abi tam parfume kaymisken yapilacak sey degildi Smile @dikdik_s
Turk parfum artisanlarina fena sardim yakinda bir baslik acarim Smile
@osaka23
Komsum goruyorsun son gelen ustteki fotoyu. Biz bilmeden batmısız, sen biliyorsan kac kurtar kendini Tongue
(02/02/2019, Saat: 00:01)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @osaka23
Komsum goruyorsun son gelen ustteki fotoyu. Biz bilmeden batmısız, sen biliyorsan kac kurtar kendini Tongue

@dikdik_s
Biz decant bataginda sinek olmusuz abi neyin kacmasi Smile
( bence foruma sigara emojisi gelmeli )

3450vt1.jpg
Dekant deneyimi fikir vermesi açısından çok isabetli oluyor komşum. Hele ki ülkemiz fiyatlarıyla , niş parfümlere normal şişeli olarak ulasmak çok zor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/02/2019, Saat: 00:25)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dekant deneyimi fikir vermesi açısından çok isabetli oluyor komşum. Hele ki ülkemiz fiyatlarıyla , niş parfümlere normal şişeli olarak ulasmak çok zor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sormayin zaten kanayan yaram Smile saatlerce kafa utuleyebilirim bu konuda ama genelde nis parfumler extrat olduklrindan decantlar da hatrisayilir sure kullanilabiliyor Smile guvenli yerden almak lazim sadece

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 39,254 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,418 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,409 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 87,365 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: