Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase
Çok güzelmiş
Bende yüzde köpürtmekten bıktım birtane kase almam gerek kargo beklemeyi sevmiyorum bu aralar yoğunumda
(16/12/2013, Saat: 12:32)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi tanede ben aldım Smile cuma söyledim bakalım ne zaman geçer elime.

Cuma günü erken saatte söylediyeseniz bugün elinize geçmesi lazım.Hatta cumartesi geçmiş olmalıydı.
(16/12/2013, Saat: 14:28)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cuma günü erken saatte söylediyeseniz bugün elinize geçmesi lazım.Hatta cumartesi geçmiş olmalıydı.

Bir kaç şey daha var siparişimde ondan dolayı olabilir Smile net üstünde sadece tek fotoğrafı var kâsenin hepsi aynısını kullanmış en çok merak ettiğim içinin şekliydi, sanki içinde kabarıklık var gibi duruyordu yansımadanmı değilmi diye düşünürken ekledim listeye, detaylı fotoğraflar için teşekkürler efenim Smile
zemıne temas etıgı yer nasıl
puturlu puruzlu sırsız cıplak seramıkmı
yoksa orasıdamı parlak sırlı?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/12/2013, Saat: 15:32)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zemıne temas etıgı yer nasıl
puturlu puruzlu sırsız cıplak seramıkmı
yoksa orasıdamı parlak sırlı?

Bu şekilde.

vl7gt.jpg
(16/12/2013, Saat: 14:45)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç şey daha var siparişimde ondan dolayı olabilir Smile net üstünde sadece tek fotoğrafı var kâsenin hepsi aynısını kullanmış en çok merak ettiğim içinin şekliydi, sanki içinde kabarıklık var gibi duruyordu yansımadanmı değilmi diye düşünürken ekledim listeye, detaylı fotoğraflar için teşekkürler efenim Smile

İçinin ortasında parmak ucuyla hissedilebilen çok ufak bir tümsek var.

Ürün HB'den değil de direkt mağazasından yollandığı için diğer ürünleri beklemeyecektir.

Zaten HB üzerinden yollansa bile ürünlerin toplanması beklenmeden , temin edilen siparişi direkt yollanıyor.Onun için parça pinçik geliyor siparişler hepsi tek seferde sipariş verilmiş olsalar bile.
http://www.kancaevonline.com/?urun-3989-...KUCUK.html

bu sekilde ahşap ici sırlı bir kaseleride var köpürtmede daha etkili olabilir.
(16/12/2013, Saat: 16:25)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçinin ortasında parmak ucuyla hissedilebilen çok ufak bir tümsek var.

Ürün HB'den değil de direkt mağazasından yollandığı için diğer ürünleri beklemeyecektir.

Zaten HB üzerinden yollansa bile ürünlerin toplanması beklenmeden , temin edilen siparişi direkt yollanıyor.Onun için parça pinçik geliyor siparişler hepsi tek seferde sipariş verilmiş olsalar bile.

HByi ilk gününden fazla sevemedim 40 yılda bir kullanıyorum , az önce bilgi çıktı şiparişim kısmı olarak kargolanmış Smile ama hangi kısmı bilmiyorum, acelem yok nede olsa Wink
HB den alışveriş yapacak olmama rağmen almamak için direniyorum. Ohtararan üstadım var mı bir gelişme?

Aslında şunun iç yüzeyine birazcık desen, hareketlilik katsalar alt tarafı da tutmak için elverişli olsa on numara köpük kasesi olur. Bir de üzerine "geltir" yazdırdık mı, dadından yinmez. Çok şey mi istiyoruz.

Bu aşağıdaki benim kullandığım mango kase, birazcık iri kaçıyor ama alt tarafı ele tam oturuyor. İçte de alt tarafta tasın dibi eğimli, süper köpük yapıyor. Bunun altı ile kancaev in üstünü harmanlasak sanat eseri gibi olur. Belki de ucube gibi olur ama kesinlikle çok işlevsel olur.

tashg.jpg

72999365.jpg

martinkpk.jpg

64155700.jpg
az evvel gelmiş cevap, ülke dahilinde ertesi gün cevap veren bir firma daha keşfetmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim Blush cevabı aynen aktarıyorum;

"Ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz, Sağ olun.

Kasemiz Çin menşelidir. İthalatçı bir firmayız ve maalesef bu ürün yerli üretim değildir

Başka türlü bir yardımımız dokunabilirse çok seviniriz.

İyi Çalışmalar

Hümeyra Kanca"

neticede minimalist mini kaseye yumulabiliriz şimdilik Smile

(16/12/2013, Saat: 23:29)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HB den alışveriş yapacak olmama rağmen almamak için direniyorum. Ohtararan üstadım var mı bir gelişme?

Aslında şunun iç yüzeyine birazcık desen, hareketlilik katsalar alt tarafı da tutmak için elverişli olsa on numara köpük kasesi olur. Bir de üzerine "geltir" yazdırdık mı, dadından yinmez. Çok şey mi istiyoruz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 1,087 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
  Muhle porselen lathering bowl incelemesi Aedan 30 31,539 06/11/2019, Saat: 15:50
Son Yorum: Sheeplessness
  Arko Kase Berber Tıraş Sabunu FloydianDM 116 197,095 17/03/2019, Saat: 19:28
Son Yorum: salomanya
  Speick kase tiras sabunu onurstyle 20 27,597 15/10/2013, Saat: 00:58
Son Yorum: onurstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: