Oglumun ilk tirasi
@korgunv

Sizi ve oğlunuzu tebrik eder, nice sağlıklı ve keyifli tıraşlar dilerim.

Pardon. Eski mesajmış, fark edemedim. Smile
Açtığım konuyu hortlatmış olmama neden olacak bir gelişme yaşadık ailecek. Konuyu ilk açtığım günlerde 14 yaşındaki oğlum artık üniversite öğrencisi oldu komşular. Darısı sizinkilere inşallah. Ancak bir türlü düzenli sakal tıraşı olmadı ve verdiğim ekipmanlara el sürmemişti. Bunda malum sakal modasının fazlaca etkisi oldu, ben de kendisine hiç bir şekilde ısrar etmedim, tercihine karışmadım. Ta ki düne kadar !!! Tamamen kendi tercihi ile yarı zamanlı bir işte okulunu aksatmamak kaydıyla çalışmak istemesi üzerine, hemen bir CV (öz geçmiş) hazırlamasına yardım edip, çalışmak istediği şirketlerin İK yetkilisine e-posta ile göndermesine ön ayak oldum. Profesyonelce iş aramasını sağlamış oldum. Dün bir tane firmadan çağırıp mülakat yaptılar ve işe kabul edildi. Buraya kadar her şey normal ve tüm iş arayan komşularımıza ve yakınlarına aynı mutluluğa bir an önce kavuşmalarını dilerim. Bu mülakatta benim için ilginç olan mülakatı yapan hanımın oğluma işin düzenli tıraş olmayı, temiz ve bakımlı olmayı gerektirdiğini söylemesi. Sonradan konuştuğum zaman oğlum bana '' baba, direkt gözümün önüne sen ve tıraş malzemelerin geldi '' dedi. Bu nedenle çok mutlu olduğumu sizlerle de paylaşmak istedim. Yaklaşan yaz ayları nedeniyle Yeşil Proraso tıraş öncesi, tıraş kremi, tıraş sonrası balm, ve tıraş sonrası after shave losyon grubu açılmamış kutularında yeni kullanıcısına gidecek. Yaqi sentetik ve badger fırçalar emrine sunulacak. Muhle DE89 ve Merkur 1904 hazırda bekliyor. Jiletleri deneye deneye bulacak artık. Sizden de tavsiyeler bekliyorum komşular.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Abi yanında kapı gibi ustad babası varken biz ne tavsiyesi verelim.
Aklıma gelen Geltirden bahset, belki merak ettikleri vardır vs. bos zamanında okur bir aradıgı seye denk gelir. Sorusu olursa bizleri biliyorsun 1 sor 10 isit kıvamındayız.
Kardesimizin yeni isi tekrar hayırlı olsun.
Genç kardeşimizin işi hayırlı olsun sizin ve onun adına sevindim. Ayrıca böyle beklenmedik bir durum karşısında ona yardımcı olabilecek elinizde hazır imkan, bilgi ve deneyimin olması oğlunuz adına gerçekten güzel bir şans olmuş .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hayırlı olsun darısı bizim de başımıza o günleri görmek nasip olur inşallah Smile

En güzel tavsiye foruma üye olması olabilir hocam en güzeli kendi keşfetsin siz zaten doğru adresi seneler önce de göstermişsiniz.
Hayırlı olsun komşum, umarım bu keyfi ve mutluluğu ileride bizler de yaşarız. Selamlar...
Smile a little be
Tavsiye konusu beni aşar ama tebrik ederim, ne kadar gurur duysanız azdır. Darısı en kısa zamanda başımıza Smile
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Foruma üye olma konusunu maaş almaya başladıktan sonra gündeme getireceğim. Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(25/02/2019, Saat: 12:57)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Foruma üye olma konusunu maaş almaya başladıktan sonra gündeme getireceğim. Smile

Bu iyiydi  Big Grin
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Yeni işi hayırlı olsun. İnşallah biz de kendi evlatlarımızda o günleri görürüz. Maaşı aldıktan sonra foruma üye olmasa da olur, sadece günün tıraşı ve en son ne aldınız konusuna üye olsa kafi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,670 14,442,631 18/03/2024, Saat: 21:40
Son Yorum: Johny White
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,172 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,138 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,984 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,180 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,170 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,077 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,166 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: