Yurtdışı alışveriş
Merhabalar tekrardan..

Bikaç gündür markaları falan araştırıyorum, hangisi iyidir hangisi bana uygundur falan diye fakat biraz önce öğrendiğim kadarıyla bu tarz (bakım, vs..) ürünleri yurtdışından getirtemiyormuşuz? Gümrükten geri dönüyormuş?

Bunu tam olarak anlamadım çünkü foruma biraz göz attım ve millet gayet yurtdışından alışveriş yapıyor gibi görünüyor? Doğrusu nedir bunun arkadaşlar?

Almayı düşündüğüm bikaç ürün var, yani kısacası tam bi set alacağım yurtdışından. Double - edge razor, bowl, shaving cream, shaving soap ve son olarak shaving brush.

Cream ve soap aynı anda alıyorum çünkü hangisi bana daha uygun bilmiyorum.

Bu ürünler için bütçe ayırdım, kısacası yatırım yapmaya hazırım. Çok yukarlardan başlamadan önce Edwin Jagger ürünleri ile başlayayım dedim. Bütün seti bu markadan almayı düşünüyorum şimdilik. Çok üzerinde düşünmedim modeller ve marka üzerinde. Kafamda bikaç marka var fakat alışveriş oluyormu olmuyormu tam öğrenemediğim için araştırmaya ara verdim.
yurtdışında bu ürünlerin satıldığı yerlerin tamamı ile ilgili deneyimler forumumuzda o sitenin ismi ile ilgili başlıklarında bolca mevcut

ama zorunlu değil birkaç yurtiçi ürün temin eden firmada var impa gibi

siteye ve ürüne karar verdikten sonra bu başlıklardan ihtiyacınız olan her bilgiye ulaşabilirsiniz.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
McOrco adminimin yurtdışından alışveriş konusunda bugün okuduğum ve çok hoşuma giden bir mesajını paylaşmak istiyorum yüksek musadesi ile.; Big Grin

EJ DE89 yanına en ufak kutularında birer tane de cella ve prorosa tıraş kremi almayı düşünüyorum.Tıraş kremleri kozmetiğe girdiği için gümrükte sorun olur mu ?

olur dersek yasaları çiğnemiş oluruz yasak çünkü
olmaz dersek tecrübelerimizi hiçe saymış oluruz
aldınız bence mesajı. Wink
Every farewell is a new beginning.
(09/12/2013, Saat: 04:13)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurtdışında bu ürünlerin satıldığı yerlerin tamamı ile ilgili deneyimler forumumuzda o sitenin ismi ile ilgili başlıklarında bolca mevcut

ama zorunlu değil birkaç yurtiçi ürün temin eden firmada var impa gibi

siteye ve ürüne karar verdikten sonra bu başlıklardan ihtiyacınız olan her bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha önce benzer konular açılmış, şimdi farkettim. Onlarıda gözden geçireceğim.

Alışverişi ts.co.uk dan yapmayı düşünüyorum. daha önce burdan alışveriş yapılmış bu forum üyeleri tarafından ve bi sorun çıkmamış sanırsam.

Yarın siparişi vereyim diyorum.

(09/12/2013, Saat: 04:24)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco adminimin yurtdışından alışveriş konusunda bugün okuduğum ve çok hoşuma giden bir mesajını paylaşmak istiyorum yüksek musadesi ile.; Big Grin

EJ DE89 yanına en ufak kutularında birer tane de cella ve prorosa tıraş kremi almayı düşünüyorum.Tıraş kremleri kozmetiğe girdiği için gümrükte sorun olur mu ?

olur dersek yasaları çiğnemiş oluruz yasak çünkü
olmaz dersek tecrübelerimizi hiçe saymış oluruz
aldınız bence mesajı. Wink

hmm, bu hassas bi konu gibi geldi gözüme.. daha fazla soru sormaya çekindim bu konu üzerinde Big Grin
(09/12/2013, Saat: 04:32)gorkem2020 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alışverişi ts.co.uk dan yapmayı düşünüyorum. daha önce burdan alışveriş yapılmış bu forum üyeleri tarafından ve bi sorun çıkmamış

Executive shaving ve Connaught shaving sitelerinden de yapabilirsiniz alışverişinizi ayrıca buradan aldım bölümünde indirim kodlarından da faydalanabilirsiniz.

Ama benim şahsi tavsiyem biraz daha bekleyin forumu iyice okuyun sorular sorun cevaplar alın. Listenizi cevaplara göre ve kendinize göre hazırlayın.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Every farewell is a new beginning.
(09/12/2013, Saat: 04:52)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Executive shaving ve Connaught shaving sitelerinden de yapabilirsiniz alışverişinizi ayrıca buradan aldım bölümünde indirim kodlarından da faydalanabilirsiniz.

Ama benim şahsi tavsiyem biraz daha bekleyin forumu iyice okuyun sorular sorun cevaplar alın. Listenizi cevaplara göre ve kendinize göre hazırlayın.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet biraz daha araştırmaya devam edeyim..

Bu arada EJ ürünlerine bakıyorum, DE89 çok tavsiye edilen bi ürün fakat kendi sitelerinde niye bu ürün yok bilen varmı?

edwinjagger.co.uk
Kendi sitesinde olsa da pahalı olacaktır eminim.

Siz bu işe sararsınız gibi geliyor bana, virüs girmiş yani geltir tabiriyle.

O yüzden standart paketi sipariş edin, sonra gelsin makinalar gitsin kremler sabunlar Smile

EJ DE89 / Muhle R89 (Muhle: http://yourshaving.com/en/razors-and-bla...azor.html#)
Cella/Tabac/Proraso
(Cella: http://yourshaving.com/en/shaving-creams...-150g.html)
(Tabac: http://yourshaving.com/en/shaving-soaps/...100g.html#)
(Proraso: http://yourshaving.com/en/shaving-soaps/...0-ml.html#)
FS Finest 24mm (http://www.ebay.com/itm/Finest-Badger-Ha...OU:US:1120)
Rapira/Astra(Yeşil) TR de bulunur zaten

Not: Yourshaving'in de konusu var ayrıca indirimi de, sipariş vermeden önce konuya göz atın indirimi kullanmadan sipariş vermeyin sakın!

(09/12/2013, Saat: 05:11)gorkem2020 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet biraz daha araştırmaya devam edeyim..

Bu arada EJ ürünlerine bakıyorum, DE89 çok tavsiye edilen bi ürün fakat kendi sitelerinde niye bu ürün yok bilen varmı?

edwinjagger.co.uk
www.BarbarosRazors.com

saolasın bir araya getirmişsin..

bakalım hemen neler varmış.

sardım cidden şaka maka. markaların tarihlerini falan bile araştırmak hoşuma gidiyor Big Grin umarım tıraştan da keyif alırım... o zaman deme keyfime ooh
Merhaba Forumdaslar,
Haftaya 2 gun PRISTHINA - KOSOVA dayim. Az once netlestigi icin henuz on calisma yapamadim. Bu bolge icin mekan bilgisi olan ustatlar paylasirsa cok sevinirim.
Kopugunuz bol, jiletiniz keskin olsun...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
debu2ygu.jpg

Arkadaşlar gümrükte böyle bir paket bana sıkıntı çıkarır mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT ihtilaf 972 863,028 16/12/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: ayçiçeği
Information Yurtdışı Sitelerinden Alışveriş - Soru&Cevap onurcakmak 159 102,772 29/03/2022, Saat: 02:25
Son Yorum: Burhan791
  Rusya Tuapse'de alışveriş maserati2303 7 3,932 12/01/2022, Saat: 11:13
Son Yorum: Southwestern
  Güvenilir Alışveriş Siteleri ohtararan 75 96,528 20/09/2021, Saat: 17:06
Son Yorum: Bakkal
  Amerika ve Kanada internet alışveriş siteleri Soner 9 6,397 04/10/2020, Saat: 02:26
Son Yorum: onurcakmak
  Fransa Alışveriş hidalgo 11 8,787 13/07/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: seydibaba
  İtalya'da Alışveriş Yapılacak Yerler ahmet67 26 15,870 06/12/2019, Saat: 23:01
Son Yorum: Jonas
  Yerli Sitelerden Yurtdışı Alışverişi mustbe 5 4,343 03/12/2019, Saat: 11:29
Son Yorum: 3RD1
  Ürdün alışveriş astana71 3 2,596 03/11/2019, Saat: 22:31
Son Yorum: Jonka
  Danimarka Alışveriş oozturk 5 3,736 28/10/2019, Saat: 22:26
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: