Paslamaz Çelik Handle - Özel Üretim
Favorim

ku-xlarge.jpg
(20/05/2014, Saat: 14:28)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika sap bu olabilirse beni de yazın lütfen.
Bana bunun ölçülerini verirmisiniz.
Ona göre usta ile konuşurum.Bunun arka kısmı vidalı gibi sanki.Bunu tek parça olarak yaptırabilirsek ne ala... Smile
Arka kısmın kalınlığı kaç acaba?
Tam ölçü verebilirseniz süper olur.
Çıkacak maliyete göre bende katılmak isterim, beni de ekleyin listeye lütfen.
www.BarbarosRazors.com

aynı sapı beğenenler çoğunlukta galiba.
(20/05/2014, Saat: 15:41)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı sapı beğenenler çoğunlukta galiba.
Bencede daha güzel ancak usta bu sapın yapımına ne kadar ister bilmiyorum.(işçilik maliyeti)
Ve bu sapın ölçülerini bilmiyorum.Ezbere yaptırmak da olmaz kanaatindeyim.
Ben eksik kalmayayım, beni de ekleyin Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...
Merkür 34c ve 11c HD sap. ölçüleri elimde su an 34 yok
Olan bir arkadaş ölçüp yazabilir
Maliyete ve işçiliğe göre katılırım.
Cahilliğimi mazur görün, neden sap yaptırmak istiyorsunuz? Aletlerinizin halihazırda bir sapı yok mu? Bu sap zamanla eskiyor mu? Eğer öyleyse sap eskidiği halde kafa nasıl sağlam kalıyor?
(23/05/2014, Saat: 00:11)ludovico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cahilliğimi mazur görün, neden sap yaptırmak istiyorsunuz? Aletlerinizin halihazırda bir sapı yok mu? Bu sap zamanla eskiyor mu? Eğer öyleyse sap eskidiği halde kafa nasıl sağlam kalıyor?

Elbette herkesin makinesinde bir sap var ve kolay kolay eskimez. Yalnız sapın ergonomik yapısı nedeni ile herkes elindeki saptan memnun olmayabilir. Örneğin sapın ağırlığını düşük buluyor, bunun sapı yeterince dengede tutamadığını düşünüyor olabilir. Uzun parmakları olan biri sapı kısa buluyor veya sapın ergonomisini beğenmiyor, sapı elinde iyi kavrayamıyor. Tıraş makinesinin sapı endüstriyel bir tasarımdır. Her ne kadar görsel zevkleri için farklı saplar isteyen olsa da genelde konfor nedeni ile farklı saplar istenir. Malumunuz bütün bardaklar, sıvıları içmek için olsa da hepimizin evinde farklı içecekler için onlarca bardak var. Kiminin hacmini, kiminin tutuşunu, kiminin şeklini seviyoruz.
Tabi bununla beraber r41 ve r89 sadece kafa bulmak mümkün. İsteyen o şekilde de kullanabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özel bir tıraş sabunu yaptım select 6 3,901 10/09/2019, Saat: 14:01
Son Yorum: Sheeplessness
  Kendi yaptığım çelik usturalar ve bıçaklar... damascus 28 23,938 16/10/2016, Saat: 11:57
Son Yorum: kral arthur
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,120 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Hammer LR Handle by Atto Atto 59 54,646 28/03/2015, Saat: 21:45
Son Yorum: eskiuyemnt
  scuttle/paddle strop/çelik ustura black08 21 26,441 17/01/2015, Saat: 14:43
Son Yorum: Chinaski
  İşte beklenen Handle HorizoN 2 4,954 12/07/2014, Saat: 03:11
Son Yorum: HorizoN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: