doa kozmetik
(17/12/2014, Saat: 02:49)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim zahmet oldu elinize sağlık.ben de bu tip denemeler yapmayı düşünüyorum

Estağfurullah. Bir daha ki sefere ucuza bulabilirsem sadece kristal mentol ve gliserinle deneyeceğim.Hanım evden kovmazsa sonucu sizlere yazarım...
Diğer ürünlerini bilmiyorum ama sabunları cildi çok fena kurutuyor.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
duş jeli ve şampuan olayını büyük arayışlar sonucu raen ile çözdüm. uzun süredir deniyorum, gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. her türlü sorunuza da ilgiyle cevap veriyorlar. şampuan için bir de organics iyi gelmişti ancak raen Türk yapımı ve taze ürünler olması dolayısı ile daha tercih edilir oldu benim için. sabun için ise nesti dante iyi geliyor bu aralar. denemek için almıştım doa kozmetik ürünlerini, biraz sıcak üslubun da katkısı var tabii ki Smile

(17/12/2014, Saat: 02:18)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ohtararan üstadım teşekkürler güzel bir paylaşım ben en çok anasayfada 3.sırada çıkan "2010 dan beri..dedemiz kozmetik satmıyordu" arayüzüne güldüm.duş jeli ve şampuan konusunda arayışlarım olmuştu Urtekram diye bir marka bulmuştum henüz denememiştim bu site de seçenekler arasında olabilir özellikle sizin yorumlarınızdan sonra
anladim ustadim ben mesajin tarihini farketmedim yapilan yorumla yeni bir mesaj zannettim.urunleri devamen yorumlamadiginiza gore cok tercih sebebi degildir diye dusunuyorum Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
doğrudur, ilk ürün deneyimlerinde yanılabiliyoruz bazı bazı. uzun süreli kullanımda ben de güncelmemeyi ihmal etmişim. bu bahane ile düzeltmşi olayım. Angel

(17/12/2014, Saat: 14:01)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anladim ustadim ben mesajin tarihini farketmedim yapilan yorumla yeni bir mesaj zannettim.urunleri devamen yorumlamadiginiza gore cok tercih sebebi degildir diye dusunuyorum Smile
Doğal ürünler konusunda araştırma yaparken ben de olive farm isimli ürünlere rastladım..Firma profili güven verici gibi gelmişti..Birkaç ürün aldım..Duş jelleri,sülfatsız parabensiz şampuan,sabun,el kremi ve nemlendirici..Doğal ürünler konusunda çok deneyimim yok ama nemlendiricinin çok başarılı olduğunu söyleyemem ama diğer ürünler değerlendirilebilir..Birde doğal şampuanlar köpürmüyormuş,test ettim öğrendim Big Grin
doakozmetik.com'dan verdiğim sipariş geçen hafta elime ulaştı. Aldıklarım:
- Gliserin
- Çay Ağacı (Tea Tree) Yağı
- Limon, Nar Çiçeği, Yosun, Zencefil ve Ardıçlı Sabun

Sabunların biraz daha beklemeleri lazım. Henüz yeterince kuruyup oturmadıklarını düşünüyorum ama dayanamayarak zencefilli sabunu açtım. Gerçekten de hoş bir kokusu var. Bir kaç gündür onunla yıkanıyorum. Sonuçlarından memnunum.

Gliserin ve Çay Ağacı Yağını Arko sabuna ekledim. Sonuç gerçekten de muazzam oldu. Hem nemlendirme arttı hem de çok hoş bir koku oluştu. Tavsiye ederim.

2j3qykm.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin

Komşum aman çay ağacı yağının ölçüsünü kaçırmayın ciddi aktif bir esans.

Bu arada, çay ağacı yağı, lavanta yağı, ökaliptüs yağı karışımı ile doğal sinek kovar da yapabilirsiniz.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(29/12/2014, Saat: 12:27)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada, çay ağacı yağı, lavanta yağı, ökaliptüs yağı karışımı ile doğal sinek kovar da yapabilirsiniz.

Bu sinek kovar bizide kovarmı yoksa ortaya hoş bir koku çıkıp rahatlatırmı Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(29/12/2014, Saat: 12:32)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sinek kovar bizide kovarmı yoksa ortaya hoş bir koku çıkıp rahatlatırmı Smile
Üstad eğer okaliptüsü fazla koyarsanız proraso yeşil gibi lavantayı fazla koyarsanız lavanta gibi kokarsınız ;çünkü bu ikisi çok baskın kokular hangisi ağırsa hemen o yöne çekiyor kokuyu. Eğer eşit bırakırsanız gayet nötr burnu rahatsız etmeyen fresh bir kokusu oluyor hatta ben yazın kullanırken içinde bir de ufak mentol kristali çözüyorum İzmir sıcağına kesin çözümBig Grin
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 260,157 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  Süer Kozmetik - Rasoir Sabre France Kubilay 53 39,612 27/09/2016, Saat: 17:27
Son Yorum: cbaytan
  Yurtdışı Alışverişte Kozmetik Yasağı pars 0 5,154 09/03/2012, Saat: 21:25
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: