20. Yüzyılın İcatları
Valla arabanın arkasında iki çadır üyku tulumu hep var Smile kaz dağları dersenizde Balıkesır Balya yakınında bir köyde 8 kişiyi misafir edebileceğim yeri ayarlama şansım olabilir
(05/12/2013, Saat: 22:30)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla arabanın arkasında iki çadır üyku tulumu hep var Smile kaz dağları dersenizde Balıkesır Balya yakınında bir köyde 8 kişiyi misafir edebileceğim yeri ayarlama şansım olabilir

Oooo müthiş Smile
(05/12/2013, Saat: 22:27)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhteşem olur mornetto üstadım,
Hatta ondan önce bergama pergamon oradan kaz dağları yamacında tahta kuşlar köyü müzesi sonrasında kaz dağı ve kaz dağında gölün kenarında ki muhteşem mangallı gece of of ooof sucuklar, etler Smile içecekler, muhabbet sohbet...
Gerçi bunların hiçbiri olmasa da olur sadece geltir muhabbeti olsun yeter ama onlarda muhabbete tat katar.
Sabah uyanınca da gölün soğuk suyuyla güzel bir traş..

değerlendirmeye alınsa güzel olur üstadım.

Göl kenarı kap için İstanbul sınırları içinde sayılabilinicek çok güzel yerler var İsoff un yariş takvımını takip ederseniz veya Ba-ço kampına denk gelirseniz çok hoş ve gizli kalmış göl kıyısında kamp yapma şansınız olur tavsiye edeirim.
(05/12/2013, Saat: 22:48)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Göl kenarı kap için İstanbul sınırları içinde sayılabilinicek çok güzel yerler var İsoff un yariş takvımını takip ederseniz veya Ba-ço kampına denk gelirseniz çok hoş ve gizli kalmış göl kıyısında kamp yapma şansınız olur tavsiye edeirim.

ah üstadım ah ben iç anadolunu göbeğindeyim yazın yıllık izin haricinde de pe burdan ayrılma fırsatım olmuyor malesef. Sad
Every farewell is a new beginning.
Valla Ankara'ya yakınsanızda çamlıdere vadinin içinde veya hemen Bayındır barajı yakınlarında çok güzel yerler var bözulmadan kirlenmeden görülmesi gereken yerler Smile
(05/12/2013, Saat: 23:00)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Ankara'ya yakınsanızda çamlıdere vadinin içinde veya hemen Bayındır barajı yakınlarında çok güzel yerler var bözulmadan kirlenmeden görülmesi gereken yerler Smile

11üstadım ben sivastayım burda da güzel yerler var lakin acayip soğuk.
(05/12/2013, Saat: 23:16)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11üstadım ben sivastayım burda da güzel yerler var lakin acayip soğuk.

Tuturamamışım Smile soğukluk konusunda haklısınız pek bir şey diyemem o konuda.
Yigit Akin'da kelle girdirin gardas sizde Smile bir ara kelle yemeye ugrayasim var.
(06/12/2013, Saat: 01:16)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yigit Akin'da kelle girdirin gardas sizde Smile bir ara kelle yemeye ugrayasim var.

Gardaş sen sivasa geliyon he mi? Tongue Canını yirim senin hele sen bi gelde gırdırırız abi canım. Big Grin Smile

Valla kelle tarzı şeylere merakım vardır ama gitmek nasip olmadı.

(Bu arada ben izmirliyim şu 3 senede bana bunlar oldu.) Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: