L'oreal nutri gold nemlendirici bakim kremi inceleme
Arkadaslar merhaba

Ozellikle kis aylarinda cilt kurulugi yasiyorum. Geceleri nivea krem surup yatiyordum ancak cok yagli oldugundan sivilce yapabiliyordu. Onun yerine bir urun ararken esimle watsonsa girdik ve asagidaki "feminin" gorunumlu kremi almayi erkekligime yedirdim. Onemli olan sonuc Smile bu urun hakkindaki incelememi asagida bulabilirsiniz.
3a2asa2e.jpg

Urunun gece ve gunduz versiyoni var. Sabah zaten balsam surdugumden karismasin diye gece verdiyonunu aldim. 50 ml ancak oldukca koyu lakin biraz kullanmak gerekiyor gunluk kullanimda 3 ay civari gedecegini dusunuyorum ancak fiyati iyi .. Sasirtici sekilde 24 tl.

Muhteviyati ise 10 tane yag... Tras yaglarinda gormeye alitigimiz. Kokusu ise neyseki feminin degil. Kayisi gibi. Hafif.
aqe8yvyb.jpg

Performans olarak kizarikliklari aldi, nemlendirdi, yumusatti.. Yani bekleneni fazlasiyla yapti.

Tavsiye eder miyim? Kesinlikle tam fiyat performans urunu ve bulunabilirligi yuksek.

Syg
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Bu tip ürünlerin içeriğinde "östrojen" bulunabiliyor, dikkat edin. Özellikle erkekler için üretilmiş ürünlere yönelin.

Şöyle bir deneyim anlatayım:

Nivea' nın küçük kavanozdaki göz kremini aldım. Ablamın uyarısıyla Nivea' ya mesaj attım. Ürünün herhangi bir sorun çıkarmayacağını fakat yinede erkeklere özel ürünleri tercih etmem gerektiğini belirten bir yanıt aldım. Bunu anneme hediye edip kendime şu Q10 roll-on kremi aldım tekrardan.

Bence siz de üreticiye bir mesaj atıp içeriğini doğrulatın.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Eveet aedan üstad pazar pazar bir boksör gibi sağlı sollu kroşeleri indirmeye başladı, incelemelerini gerçekten çok beğeniyorum hep dersine iyi çalışıyor ve sorulara karşıda hazırlıksız yakalanmiyor.
Denemeye değer bir ürün bence ama ben her zaman kremlerden korkarım çünkü bugüne kadar bir sürü krem alıp eşe dosta dağıtmışlığım çoktur alıyorum bir türlü beğenmiyorum hanımdan fırçamı yiyerek başkasına veriyorum ya da hanım iş yerine götürüyor.
Hatta dün hanıma vaselin in kakao özlü kremini almak istediğimi söyledim bana kızdı yeter artık ev krem doldu dedi. Big Grin
Bu fiyat performans canavarını alıp riske girmek istemiyorum ama alan arkadaşlara başta aedan üstad olmak üzere keyifle kullanmalarını diliyorum.
Every farewell is a new beginning.
Ustadim oastrojen yok ancak paradfium liquidum var. Zaten fiyattan belli

Syg
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,426 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,172 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
Thumbs Up Miniso Aloe Veralı Nemlendirici Losyon ibrahimbayram 7 6,390 06/09/2019, Saat: 21:30
Son Yorum: edward
  Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi inter 5 4,375 28/04/2019, Saat: 23:04
Son Yorum: hakan88
  The scottish fine soaps MEN'S GROOMING NEMLENDİRİCİ 50ML ismailinbiri 0 1,627 28/04/2019, Saat: 09:34
Son Yorum: ismailinbiri
  Huncalife Bioten Jojoba&Shea Yağı Özlü Mentollü Nemlendirici Balsam inter 2 2,637 16/01/2019, Saat: 00:55
Son Yorum: hidalgo
  Selesta Pharma Kantaron Kremi mehmets 6 7,665 10/12/2018, Saat: 20:01
Son Yorum: SirinBaba
  Uygun Fiyatlı İngiliz [Rhino Skin Armour İnceleme] Gentleman 7 4,412 11/05/2018, Saat: 16:26
Son Yorum: pundoe
Information İNCELEME:Burberry Classic Aftershave Losyon ahraz 12 7,783 14/02/2018, Saat: 02:52
Son Yorum: mehmetgonen
  İnceleme-Avon Green Olive Balm ahraz 3 4,243 03/05/2016, Saat: 22:46
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: