www.lookfantastic.com - Kargo Bedava
Banada mail atmışlar sepete atmissiniz neden almıyorsunuz diyorlar Smile
e mail adresim tipsol@me.com
Sepet önce doldurulur.. 500 sterline gelinir Big Grin

Sonra yavaş yavaş keyifler seçilir, sonra ihtiyaçlar ve 2-3 kalem alınır geçilir.. Her sepetimi alacak olsam. ohoooooo o Big GrinBig Grin
Alışverişleriniz TrakPak isimli kargo ile gönderilecek arkadaşlar. Takibi konusunda ise, firma öncelikle TrakPak'a gönderiyormuş ürünleri. Sonrasında onlar ise PTT'ye ulaştırmak üzere taşımasını yapacaklarmış. Gelen mail söyle:

Alıntı:Once we receive the parcels from the sender they will be processed for delivery by Turkish Post (PTT.)
Items can be tracked on http://www.trackmytrakpak.com once they have been received by us from the sender.
www.BarbarosRazors.com

Bende bu TrakPak neyin nesi diye merak ediyordum. Teşekkürler açıklama için...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Kargo patladı sanırım :S Sabun, Krem dolu paket

9s4fhd.png
www.BarbarosRazors.com

Yandık Confused.

Bu Trakpakçıların halt etmesi bence, PTT Kargoya teslim etmişlerdir. Orada PİM yazsada KİM' e teslim edilmiş olabilir.

Yine de umudumuzu yitirmeyelim.

Ek: Baktım benimki KİM' e verilmiş Dodgy. Torbaya eklendi diyor fakat gümrük işlemi burada yapılacak ve %99 geçemeyecek Dodgy.

Çok fantastik oldu :p.
(05/12/2013, Saat: 13:26)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yandık Confused.

Bu Trakpakçıların halt etmesi bence, PTT Kargoya teslim etmişlerdir. Orada PİM yazsada KİM' e teslim edilmiş olabilir.

Yine de umudumuzu yitirmeyelim.

Ek: Baktım benimki KİM' e verilmiş Dodgy. Torbaya eklendi diyor fakat gümrük işlemi burada yapılacak ve %99 geçemeyecek Dodgy.

Çok fantastik oldu :p.

Kim nedir Pim nedir ? gidip vergisini odeyip topkapıdan sımdı oyle mı ?
PİM Posta işlem merkezi
KİM Kargo işlem merkezi

Kozmetik olarak işlem görürse vergisini ödeseniz de alamazsınız. Gümrük işlemleri yerel kargo merkezlerinde yapılıyor. Kargosu ile beraber 75 € bedeli geçen bir elektronik karta (kargo fiyatının dahil edilmemesi gerekiyordu halbuki ve deney kartıydı, ticari değildi) kapıda gümrük ödemiştim bir kere. Şubeye çağırdıkları da oluyor.

Bu arada bu detaylarla ilgili bir sıkıntı olursa silinebilir mesajlarım, hatta silinse de olur.
(05/12/2013, Saat: 13:31)Kaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim nedir Pim nedir ? gidip vergisini odeyip topkapıdan sımdı oyle mı ?

Kim i bende bilmiyorum ama pim posta işleme merkezi anlamına geliyor.
Every farewell is a new beginning.
(05/12/2013, Saat: 13:31)Kaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim nedir Pim nedir ? gidip vergisini odeyip topkapıdan sımdı oyle mı ?

Kargo işleme merkezi - Posta işleme merkezi.

Bu durum Bpost ile alakalı. Belçika Post. Adamlar Priority denenmidir nedir onunla gönderiyorlar sadece galiba. çok kötü oldu bu. Benim de 2 paket vardı buradan. 2 side güm. Umarım site refund yapar :S Paketim ulaşmadı sonuçta diyebilir miyiz bilmiyorum
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yurtdışında bedava kargo seçeneği olan mağazalar? badgergagaci 0 509 16/01/2024, Saat: 01:15
Son Yorum: badgergagaci
  Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT ihtilaf 972 863,240 16/12/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: ayçiçeği
  Kargo Kampanyaları pilotic 2 5,249 21/07/2022, Saat: 18:36
Son Yorum: memur603
  Gümrükler Genel Müdürlüğü - Posta ve Hızlı Kargo Muafiyetleri izbe 43 29,086 26/09/2020, Saat: 13:27
Son Yorum: biryantin
  Uluslararası Kargo Seçenekleri ihtilaf 12 21,527 01/08/2014, Saat: 13:36
Son Yorum: onur98
  usps kargo takip sorunu mimaradam 4 12,124 25/06/2013, Saat: 16:23
Son Yorum: mimaradam
  PTT'den 1 Aydır Kargo Bekleyenler eggman 26 40,061 12/06/2013, Saat: 23:22
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: