Beğendiğimiz Diziler
Devam etmekte olduğum 2-3 dizi var (Çernobil, Mom ve La Casa De Papel Son Sezon) onlardan sonra kesinlikle bakacağım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
THE SPY
1960 larda Mossad ın Suriye ye gönderdiği ünlü ajan Eli Cohen in Suriye savunma bakan yardımcılığına kadar yükselişini anlatan gerçek bir hikaye.
6 bölümlük mini dizi halinde yayınlanmış kesinlikle tavsiye ederim.

Edit: Diziyle eş zamanlı olarak Eli Cohen Casus isminde kitapta yayınlanmış.
That 70's show. Netflixe eklenince haberim oldu. Bi solukta bitirdim.
Netflix'te denk geldiğim Rus bilimkurgu dizisi Better Than Us dizisine bakıyorum ben de. Birkaç bölüm izledim, fena değil.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Şuaralar Netflixden takip ettiğim Vikings, How to get away with murder ve Lucifer üçüde zaman geçirmek için tavsiye edebileceğim diziler.
Netflix üzerinden "Dark"
Beyin yakan, aşırı dikkat isteyen, izleyene mavi ekran verdirten nefis bir seri. Gelecek, geçmiş, günümüz, solucan delikleri, zaman kırılmaları. . .

images?q=tbn%3AANd9GcRL1FkjcnFEi5-kQtx9k...oLwO4aPnHU
"A Samurai always wears two swords."
(21/09/2019, Saat: 12:47)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Netflix üzerinden "Dark"
Beyin yakan, aşırı dikkat isteyen, izleyene mavi ekran verdirten nefis bir seri. Gelecek, geçmiş, günümüz, solucan delikleri, zaman kırılmaları. . .

Dark dizisine yeni başladım 4. bölümdeyim biraz ağır işlesede dizi değişmeye başladı daha heyecan vericek gibi bende merakla takip ediyorum komşum Wink
(21/09/2019, Saat: 14:59)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dark dizisine yeni başladım 4. bölümdeyim biraz ağır işlesede dizi değişmeye başladı daha heyecan vericek gibi bende merakla takip ediyorum komşum Wink

Keyifli izlemeler komşum. İsimlere çok dikkat edin dizide Smile
Ben de biraz önce bitirdim diziyi. Artık 3. sezonu bekleyeceğim Big Grin
Şöyle diyeyim (spoiler vermeden) 2. Sezon son bölüm yumruk etkisi yaparak bitiriyor.
"A Samurai always wears two swords."
(21/09/2019, Saat: 14:59)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dark dizisine yeni başladım 4. bölümdeyim biraz ağır işlesede dizi değişmeye başladı daha heyecan vericek gibi bende merakla takip ediyorum komşum Wink

Dark 5. Bölüm sonunda beyin yakmaya başlıyor hocam bir bölüm daha izlemenizi tavsiye ederim sonrası gelecektir zaten.
(21/09/2019, Saat: 22:11)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli izlemeler komşum. İsimlere çok dikkat edin dizide Smile
Ben de biraz önce bitirdim diziyi. Artık 3. sezonu bekleyeceğim Big Grin
Şöyle diyeyim (spoiler vermeden) 2. Sezon son bölüm yumruk etkisi yaparak bitiriyor.

(21/09/2019, Saat: 23:15)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dark 5. Bölüm sonunda beyin yakmaya başlıyor hocam bir bölüm daha izlemenizi tavsiye ederim sonrası gelecektir zaten.

O zaman izlemeye devam, komşularım, sağolun bilgilendirmeleriniz için.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: