Elektrikli Süpürge
Komsum torbasiz tavsiye etmiyorum. Torbayi dokerken butun tozu yutuyorsunuz ister istemez aklinizda bulunsun.
Bende Rowenta silent force modellerinden birini kullanıyorum, toz torbasız aldığıma çok pişman oldum. Tavsiye etmiyorum.
(03/09/2020, Saat: 23:11)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Rowenta silent force modellerinden birini kullanıyorum, toz torbasız aldığıma çok pişman oldum. Tavsiye etmiyorum.
Ne gibi bir sorun yaşadınız hocam?
(03/09/2020, Saat: 23:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne gibi bir sorun yaşadınız hocam?

Toz haznesini boşaltırken muhakkak etrafa toz dağılıyor komşum, ayrıca çok çabuk doluyor. Evi tam süpürdüğümüzde 2 kere boşaltmak gerekiyor. Siklon aparatı, toz haznesi, sünger ve filtresi çok toz oluyor, sık sık yıkamak gerekiyor. Aksi taktirde hemen emiş gücü düşüyor.

Kısacası uğraştırıyor komşum. Suya çeken modeller kadar olmasa da zahmetli bir kullanımı var.

Yeni bir süpürge alacak olsam büyük bir toz torbası olan hepa filtreli Watt değeri güçlü modellere bakardım şahsen komşum
(04/09/2020, Saat: 20:38)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toz haznesini boşaltırken muhakkak etrafa toz dağılıyor komşum, ayrıca çok çabuk doluyor. Evi tam süpürdüğümüzde 2 kere boşaltmak gerekiyor. Siklon aparatı, toz haznesi, sünger ve filtresi çok toz oluyor, sık sık yıkamak gerekiyor. Aksi taktirde hemen emiş gücü düşüyor.

Kısacası uğraştırıyor komşum. Suya çeken modeller kadar olmasa da zahmetli bir kullanımı var.

Yeni bir süpürge alacak olsam büyük bir toz torbası olan hepa filtreli Watt değeri güçlü modellere bakardım şahsen komşum

Bu problemlerin hiç biri philips marathon modelinde yok. Bir kaç haftada anca doluyor haznesi, çekiş gücü kolay kolay düşmüyor. Çok da sağlam yaklaşık 10 yıldır hunharca ağaç talaşı, havyan tüyü vs kullanıma rağmen bana mısın demedi, diyecek gibi de görünmüyor.

AMA

o hazneyi temizlerken etrafın toz olması problemi haliyle bunda da var ve gerçekten can sıkıcı. Ben de kesinlikle güzl bir toz torbalı makine tavsiye ederim. Ben şimdi alacak olsam toz torbalı Miele alırdım. Bana göre piyasadaki en iyi makine.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(04/09/2020, Saat: 21:47)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu problemlerin hiç biri philips marathon modelinde yok. Bir kaç haftada anca doluyor haznesi, çekiş gücü kolay kolay düşmüyor. Çok da sağlam yaklaşık 10 yıldır hunharca ağaç talaşı, havyan tüyü vs kullanıma rağmen bana mısın demedi, diyecek gibi de görünmüyor.

AMA

o hazneyi temizlerken etrafın toz olması problemi haliyle bunda da var ve gerçekten can sıkıcı. Ben de kesinlikle güzl bir toz torbalı makine tavsiye ederim. Ben şimdi alacak olsam toz torbalı Miele alırdım. Bana göre piyasadaki en iyi makine.
Bende philips marathon ultimate kullanıyorum 5 sene olmuştur. Yılda 1 kere, 2 filtreyi de değiştirmekte fayda var. 150 lira gibi bi maliyeti var. İçinde bulunduğumuz dönemde beyaz eşyada üst segment markaları çok öneremiyorum maalesef. Yedek parça fiyatları inanılmaz. Hitachi buzdolabının kapağında minicik bir yay koptu o yay için kapağın bir bölümünün değişmesi gerektiğini söylediler 2800 lira gibi bir fiyat çıktı, Tövbe ettim artık bu tarz markaları almamaya. Miele de de durum benzer olabilir, fiyatları inanılmaz pahalı, yakın zamanda distribütörün en ufak bir sorun yaşaması durumunda torba bulmak bile sıkıntı olabilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular kablosuz yeni moda süpürgelerle ilgili marka tavsiyesi olan var mı? Dyson bu işin piri ama ben dyson dışında benzer performans sunacak bir şey arıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum; kablosuz, hayal kırıklığına giden yolda ilk adımdır.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Dyson dışındakiler hayal kırıklığı olabilir cunku sarjli makinalar aslinda compact urunler hızlı cozumler verebiliyor ama genel temizlik icin surekli kullanima uygun değiller.
Dyson V8 modelini 2 yıldır kullanıyoruz cok memnunuz bu sureçte cekim ve sarj gucunde azalma olmadı, 2 yıldır kablolu makinanin yuzune bakmiyoruz.100 m2 evde gundelik kullanima uygun sarj ve torba kapasitesi var.
Bazen dayanamayıp hanımdan alıyorum jet motoru gibi sesi var tetik mantığıyla calisiyor o kismi biraz yorucu cunku surekli parmak basılı halde oluyor.
Işyerinde Xiaomi alan bir arkadasim hic memnun kalmadigini söylemişti.
Dyson supurgeleri ustun kılan motor teknolojileri, govdedeki ana motor ve supurgenin başındaki apartlarda bulunan kuçuk motorlar ustun cekim gucu sunuyor.
Dyson alacaksaniz firmasnin resmi online sitesinden almanizi tavsiye ederim bazi saticilarinki paralel ithalat urunleri olabiliyor.
(29/12/2020, Saat: 21:47)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum; kablosuz, hayal kırıklığına giden yolda ilk adımdır.

Neden komşum? Tecrübeni paylaşırsan sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miele Elektrikli Süpürge dikdik_s 75 39,545 05/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: 1905sss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: