Elektrikli Süpürge
(14/01/2020, Saat: 23:34)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En İyi Robot Süpürge Hangisi?

http://seyler.eksisozluk.com/en-iyi-robo...ge-hangisi
Komşum 1 yılı aşkın süredir eufy robovac 11 kullanıyorum, muhakkak çok daha iyi modeller var ama eufy gerçek bir f/p ürünü. Xiaomi'nin kameralı modelleri de başarılı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesadüfe bak, dün ben de bu robot süpürgelere bakınıyordum ki forum içerisinde zaten konusu varmış. Ben de iRobot firmasına takmış vaziyetteyim. Roomba i7+ modeli varki teknolojisi ve fiyatıyla (7999₺) akıllara zarar. Sad
Nefis bir cihaz, kendi kendine deposunu temizleme özeliği var, yuvasına gidiyor pilini dolduruyor sonra vakumlatıyor kirini-pisini-tozunu ondan sonra işe devam Big Grin
Ama tabi ki fiyattan dolayı 895 modeline düştüm. Bakalım bu aralar araştırmadayım ben de.
"A Samurai always wears two swords."
(15/01/2020, Saat: 10:34)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesadüfe bak, dün ben de bu robot süpürgelere bakınıyordum ki forum içerisinde zaten konusu varmış. Ben de iRobot firmasına takmış vaziyetteyim. Roomba i7+ modeli varki teknolojisi ve fiyatıyla (7999₺) akıllara zarar. Sad
Nefis bir cihaz, kendi kendine deposunu temizleme özeliği var, yuvasına gidiyor pilini dolduruyor sonra vakumlatıyor kirini-pisini-tozunu ondan sonra işe devam Big Grin
Ama tabi ki fiyattan dolayı 895 modeline düştüm. Bakalım bu aralar araştırmadayım ben de.
Fakir'in de böyle bir ürünü vardı Deniz hocam, fiyat çok daha ekonomiktir diye tahmin ediyorum. (:
(15/01/2020, Saat: 00:06)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 1 yılı aşkın süredir eufy robovac 11 kullanıyorum, muhakkak çok daha iyi modeller var ama eufy gerçek bir f/p ürünü. Xiaomi'nin kameralı modelleri de başarılı.

hocam bende bir donem almaya niyetlendim anker marka olarak gercekten malzeme kalitesinden taviz vermiyor tum urunlerinde fiyat-performans olarak one cikan bir marka ve merak etrigim gercekten gerekli mi faydasini goruyormusunuz.
ben akabinde elektroluksun turbo fircali normal supurgesini ve uzerine de dik duran fakir kucuk el supurgesi aldim fakir cortladi tabir caizse elektrolux ablamin aldigi arnicalara toz attirir hala harika.
(15/01/2020, Saat: 11:16)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam bende bir donem almaya niyetlendim anker marka olarak gercekten malzeme kalitesinden taviz vermiyor tum urunlerinde fiyat-performans olarak one cikan bir marka ve merak etrigim gercekten gerekli mi faydasini goruyormusunuz.
Benim evimde kedi de var kıl ve kum için harika. Aldığım günden beri düzenli kullanıyorum olmasa eksikliğini hissederim. Ama tek başına yeterli değil haftada 1 veya 2 kere büyük makina ile geleneksel usül süpürmek gerekiyor.

Bir modeli varmış Fakir'in o da 2900₺. Fakir Robert diye geçiyor.
"A Samurai always wears two swords."
(15/01/2020, Saat: 11:23)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir modeli varmış Fakir'in o da 2900₺. Fakir Robert diye geçiyor.
O da 2900'ü gördüyse piyasa uçmuş. 1200 - 1500 bandındaydı diye hatırlıyorum ne ara oralara gelmiş.
(15/01/2020, Saat: 11:19)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim evimde kedi de var kıl ve kum için harika. Aldığım günden beri düzenli kullanıyorum olmasa eksikliğini hissederim. Ama tek başına yeterli değil haftada 1 veya 2 kere büyük makina ile geleneksel usül süpürmek gerekiyor.

bi scotish gelecek yakinda eve dusunmem gerekiyo demekki. Big Grin
(15/01/2020, Saat: 11:32)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi scotish gelecek yakinda eve dusunmem gerekiyo demekki. Big Grin
Benim kızımda scotish 3 senedir bizimle. O konuda da merak ettikleriniz olursa dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. Uzun mesailerim araştırmalarım oldu kediler hakkında Smile eve tüylü bir canlı gelecekse ilk alınacaklardan biri robot süpürge olmalı Smile hatta dyson animal şarjlı süpürge + eufy robovac süper kombinasy ile kökten çözüm sağlayabilirsinizSmile

Bana göre modelleri ile en iyisi Dyson. Özellikle de absolute serisi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miele Elektrikli Süpürge dikdik_s 75 39,545 05/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: 1905sss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: