mistrys.co.uk
Arkadaşlar size yeni bulduğum bir siteyi tanıtmak istiyorum,

Geleneksel traşa yeni başlamış biri olarak yurt dışından traş sabunu almaya karar verdim ve başladım araştırmaya, gördüğüm yorumlar sonucu tabac sabunda karar kıldım forumda ismi geçen sitelerde fiyatların çok yüksek olduğunu gördüm daha uygun bir yer ararken bu siteyi http://www.mistrys.co.uk/ buldum fiyatları diğer sitelere göre daha uygun olsada ürün yelpazesi olarak traş ürünleri çok az sabun olarak tabac ve Erasmicten başka sabun görmedim. connaughta 6 adet tabac stick kargoyla beraber 37 pound tutarken burada 24.10 pound tuttu 17.10 ürün 7 pound posta ücreti. beni şaşırtan adamlar mütiş hızlı perşembe günü sabah siparişimi verdim ayni gün postaya vermişler akşam saat 5 gibi mail geldi ürününüz postaya verildi diye alta baktim takip numarasıda var ben 7 pound olunca takipsiz gönderilir diyordum ama takipli gönderdiler bu konuda connauhgt kazık atıyor sankiDodgy toplam 4 günde sabunlarımı teslim aldım
sabun ve krem almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim herkese keyifli traşlar....
theunnamed üstat el atsın.
Üstüne de %10 indirim kapsınSmile
Evet üstadlar el atarsa dahada uygun urunler alabiliriz..
theunnamed lalama haber salın gelsin indirime bağlasın gavurun sitesini. Big Grin

Theunnamed üstadım bu konuda gayet başarılı ama yanlış hatırlamıyorsam Üstad KAYSeRİLİ. yanlışım varsa düzeltin.

Aman haa sakın pars üstadın habberi olması az önce bana dedi kilolarca tabac istifledim Smile diye buradan da haberi olursa bir tane alamadan kurutur valla.
Tabac yerine havamızı alırız Big Grin
Every farewell is a new beginning.
jws.gifjws.gifjws.gif

İndirim isterken benden bahsedin, tabac a özel indirim yapsın adetli alımda.
(27/11/2013, Saat: 00:32)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jws.gifjws.gifjws.gif

İndirim isterken benden bahsedin, tabac a özel indirim yapsın adetli alımda.

Eyvah kaçın Pars geldi... Exclamation
Ben az önce dediydim size Havamızı alcaz şimdi.

Pars üstad acı bize daha fırçama tabac deymedi, yüzüm tabac görmedi. Big Grin
Every farewell is a new beginning.
(27/11/2013, Saat: 00:04)Felix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar size yeni bulduğum bir siteyi tanıtmak istiyorum,

Geleneksel traşa yeni başlamış biri olarak yurt dışından traş sabunu almaya karar verdim ve başladım araştırmaya, gördüğüm yorumlar sonucu tabac sabunda karar kıldım forumda ismi geçen sitelerde fiyatların çok yüksek olduğunu gördüm daha uygun bir yer ararken bu siteyi http://www.mistrys.co.uk/ buldum fiyatları diğer sitelere göre daha uygun olsada ürün yelpazesi olarak traş ürünleri çok az sabun olarak tabac ve Erasmicten başka sabun görmedim. connaughta 6 adet tabac stick kargoyla beraber 37 pound tutarken burada 24.10 pound tuttu 17.10 ürün 7 pound posta ücreti. beni şaşırtan adamlar mütiş hızlı perşembe günü sabah siparişimi verdim ayni gün postaya vermişler akşam saat 5 gibi mail geldi ürününüz postaya verildi diye alta baktim takip numarasıda var ben 7 pound olunca takipsiz gönderilir diyordum ama takipli gönderdiler bu konuda connauhgt kazık atıyor sankiDodgy toplam 4 günde sabunlarımı teslim aldım
sabun ve krem almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim herkese keyifli traşlar....

Yalnız connaught değil hepsi kargoyu şişirir. 8£ kargo ucreti ödediğimde gelen paketin üzerinde 2.65£ posta ücretini çok gördüm hem de takipli Sad
Bende stok sağlam arkadaşlarrahat olun. Uzunca bir süre almayacağım sanırım. Tabaclarım ile huzurlu bir köşede yaşamaya devam edeceğim.

jws.gifjws.gifjws.gif
(27/11/2013, Saat: 00:44)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız connaught değil hepsi kargoyu şişirir. 8£ kargo ucreti ödediğimde gelen paketin üzerinde 2.65£ posta ücretini çok gördüm hem de takipli Sad

Benim paketin üzerinde ücret yazmiyor. Eger öyle bir durumla karşılaştıysanız

paypallada ödeme yaptıysanız paketin üzerindeki posta fiyatını gösteren bir resim çekerseniz ve bunu paypala ibraz ederseniz aradaki fiyat farkını iade olarak alabilirsiniz. bu benim ebayda yaptığım alışverişlerle ilgili tecrübelerimle sabit.
evet artık elektronik stamp satın alıyorlar böylece meblağ pakette yazmıyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: