Fark var mi?
Bir yazida tum makinalarin ayni trasi verdigi yaziyordu.
forumdaki neredeyse herkes karsi cikmisti fikre.
youtubeda geofatboy adli kisinin videolarina baktim.
neredeyse tum makinakarla uc perde tras oluyor.
hepsinde de cillop gibi tertemiz oluyor.
acaba adamin dedigi gibi butun makinalar ayni
trasi veryor da bizim tras olurken hissettiklerimiz
mi degisiyor?
Herhalde aliskanlikla alakli makinelere alismak gerekli
tıraş kalitesi açısından bir şey diyemeyeceğim. Ancak kesinlikle hisler farklı oluyor. Futur ile tıraş olurken bir dikkatsizliğimde her an yüzümden bir parça alacakmış gibi hissederken, EJ ve Mühlede bu his daha az. tıraş kalitesi açısından (belki benim tecrübesizliğimden) daha mild makinelerle (slim, futur) daha prüzsüz ve yanmasız tıraşlar olabiliyorum.
Saygılarımla
kimi aletle inat etseniz kendinizi kesemessiniz
kimiyle kesmemek ustalık...

halt etmiş onu diyen Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bence makineler arasında gerçekten fark var. Bu sadece hisle ilgili bir şey değil. Bir elinize EJ DE89'u alın tıraş olun, ondan sonra Futur ile olun ve son olarak da Muhle R41 ile tıraş olun, her birinin, birbirlerinden ne kadar farklı olduklarını göreceksiniz. Bariz bir şekilde fark var.
merhaba,
bir sorum olacak, 1 senedir falan aktif traş olan ancak sakalları halen sadece belirli bölgelerde ve zayıf olan kayın kardeşime hediye bir makine almak istiyorum. hangisini önerirsiniz agresiflik ve kalite olarak. 20 sterlin civarı olursa iyi olur. (kargo hariç Smile)
selamlar.
mühle ve ej 89 serisinden memnun olmayan yok gibi bu yüzden klasikleşen tavsiye. biraz daha fiyat artırılsa ayarlanabilen progres iyi seçim olabilir
http://trasklavuzu.blogspot.com/
herkes beceremeyebiliyor jiletli tıraşı
bence WS alın abi. sonra soğumasın çocuk tıraştan
(13/02/2012, Saat: 12:26)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
bir sorum olacak, 1 senedir falan aktif traş olan ancak sakalları halen sadece belirli bölgelerde ve zayıf olan kayın kardeşime hediye bir makine almak istiyorum. hangisini önerirsiniz agresiflik ve kalite olarak. 20 sterlin civarı olursa iyi olur. (kargo hariç Smile)
selamlar.
sifujack, papazerigi çok teşekkürler tavsiye için, önerdiklerinizden birini alacağım. gerçi daha var doğumgününe, ben şmdiden örnek istedim ki ağzını yoklayacağım, mesafe uzun olsun anlamasın Smile hangisinin tipini beğenirse onu alıcam.
selamlar.
progres en düşük ayara alındığında traşa teni başlayanlar ve eli yatkın olmayanlar bile güvenle kullanabilir sanırım
http://trasklavuzu.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Muhle R41 ile R101 Arasındaki fark? m2sw14 2 1,985 15/06/2020, Saat: 22:14
Son Yorum: Tony Soprano

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: