gilette goal
merhaba,
daha önce forumda kullananlar olduğunu duyduğum jilet gittigidiyorda satışa çıkmış, demin gördüm. fiyatı nasıldır bilmiyorum ama işine yarayan olur belki. buradan bakabilirsiniz.
selamlar.
33 lira + kargo toplam 200 adet jilet
ladasi hic duymadim.
fiyat fena degil gibi ama su an onceliklerim arasinda degil.
paylasim icin tesekkurler.
satıcı ablamız tam vurguncuymuş. ben burada 10 liraya alıyorum 100lü pakedi. ayrıca hindistan yapımı gillettelerden, rus değil.
Haberiniz olsun. fena jilet olmadığını düşünüyorum. ama kimisi beğenirken kimisi beğenmiyor. 33 lira değil 15 lira bile fazla Smile
Saygılarımla
(11/02/2012, Saat: 01:24)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
daha önce forumda kullananlar olduğunu duyduğum jilet gittigidiyorda satışa çıkmış, demin gördüm. fiyatı nasıldır bilmiyorum ama işine yarayan olur belki. buradan bakabilirsiniz.
selamlar.
@linguist estafurullah,

@papazerigi, dediğim gibi kullanmadım bu jileti fiyatını da bilmiyorum da geçen gün biri methetmişti burada, belki Türkiye içinden bulunca 3-5 lira fark etmez alır dedim ama 10 lira nire, 33 lira nire. sağol uyarın için. yine de silmiyorum, iki mesajın da birilerine yararı dokunur belki.

selamlar.

(11/02/2012, Saat: 01:33)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: satıcı ablamız tam vurguncuymuş. ben burada 10 liraya alıyorum 100lü pakedi. ayrıca hindistan yapımı gillettelerden, rus değil.
Haberiniz olsun. fena jilet olmadığını düşünüyorum. ama kimisi beğenirken kimisi beğenmiyor. 33 lira değil 15 lira bile fazla Smile
Saygılarımla
(11/02/2012, Saat: 01:24)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba,
selamlar.

kaldırmayın dursun. bu arada ben ilk başta sadece goal sanmıştım, ladas da varmış
Lordun bi Ladas denemesi vardı diye hatırlıyorum. faydalanılabilir. ama hatırladığım kadarıyla beğenmemişti..
Saygılarımla
Arkadaşlar bu satıcıya dikkat edin. Kendisinden bir kez alışveriş yaptım. Gönderimi, ürünü tanıtımı falan kötü değil ancak elindeki mallara tuttutabilirsem diye çok fazla fiyat istiyor. En son 10 paket antika jilet diye Goal, Astra vb satıyordu. Wilkinson'ın makinesini 100'lü jiletle beraber 45 TL'ye satmaya çalışıyordu. Elindeki slim kopyası Çin malı makineleri 45-50 TL'den vermeye çalışıyordu vb vb vb. Kendisine samimi bir mail attım. Bu şekilde bir şey kazanamazsın, satmaya çalıştığın antika diye yazdığın jiletler halen üretiliyor, Wilkinson makine 12 TL'ye, 100 tane de Jilet taş çatlasa 20 TL'ye bulunur, elindekiler Çin malı makine falan diye. Zaten bu işe meraklı az insan olduğumuzu, bu şekilde yaparak hiçbir yere varamayacağını falan yazdım. Sağolsun kötü bir geri dönüşü olmadı ama işte maliyetler vb falan dedi. Biraz da ürünlerini ucuzlattı. Netice itibariyle elindeki malları Türkiye'de çok bilen olmadığı için dünyanın en kaliteli malları vb gibi pazarlamaya çalışıyor. Jiletler için de aynı şey geçerli.
süpersin hocam
Saygılar
(11/02/2012, Saat: 12:07)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu satıcıya dikkat edin. Kendisinden bir kez alışveriş yaptım. Gönderimi, ürünü tanıtımı falan kötü değil ancak elindeki mallara tuttutabilirsem diye çok fazla fiyat istiyor. En son 10 paket antika jilet diye Goal, Astra vb satıyordu. Wilkinson'ın makinesini 100'lü jiletle beraber 45 TL'ye satmaya çalışıyordu. Elindeki slim kopyası Çin malı makineleri 45-50 TL'den vermeye çalışıyordu vb vb vb. Kendisine samimi bir mail attım. Bu şekilde bir şey kazanamazsın, satmaya çalıştığın antika diye yazdığın jiletler halen üretiliyor, Wilkinson makine 12 TL'ye, 100 tane de Jilet taş çatlasa 20 TL'ye bulunur, elindekiler Çin malı makine falan diye. Zaten bu işe meraklı az insan olduğumuzu, bu şekilde yaparak hiçbir yere varamayacağını falan yazdım. Sağolsun kötü bir geri dönüşü olmadı ama işte maliyetler vb falan dedi. Biraz da ürünlerini ucuzlattı. Netice itibariyle elindeki malları Türkiye'de çok bilen olmadığı için dünyanın en kaliteli malları vb gibi pazarlamaya çalışıyor. Jiletler için de aynı şey geçerli.
o zaman forum uyelerimiz farkli zamanlarda fiyatlar yuksek vs dlye aciklayici mail atsa( ki yaklasik 80 kisiyiz ) urune talep oldugunu ama fiyatinda yuksek oldugunu dusunerek makul fiyatkara cekebilir. hatta maillerde feather 7oclock gibi isteklerde bulunsak getirip satabili de..
merhaba,
evet bu yapılabilir, neticede yine bizden birine satacak büyük ihtimalle elindekileri.
selamlar.

(11/02/2012, Saat: 14:11)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o zaman forum uyelerimiz farkli zamanlarda fiyatlar yuksek vs dlye aciklayici mail atsa( ki yaklasik 80 kisiyiz ) urune talep oldugunu ama fiyatinda yuksek oldugunu dusunerek makul fiyatkara cekebilir. hatta maillerde feather 7oclock gibi isteklerde bulunsak getirip satabili de..

Bu satıcı arkadaş Adana'dan. Benim anladığım kadarıyla yurtdışından herhangi birşey getirmiyor. Adana'da, belki de Adana'nın ufak tefek ilçelerinden falan eskicilerden vb topladığı şeyleri burada satıyor. Yurtdışı ile ilgili herhangi bir bağlantısı yok. Bir ihtimal İncirlik'teki askerlere gelen ya da orada kurulan pazarlardan falan da buluyor olabilir diye düşünüyorum. Ama yine de sorulabilir tabi ki. Benim tahminim bu yönde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette Goal --- made in India papazerigi 7 10,803 16/09/2014, Saat: 23:00
Son Yorum: OnLyTNT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: