Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
(15/12/2016, Saat: 18:29)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu internetten buldu hobi için başlamış parası vardır.

Mesala tofaş parçaları satan oto ünlü, internet sitesinde fiyatlar yüksektir. ama dükkanda kredi kartı ile nakit fiyatları uygundur kredi kartı veya nakitte fiyat değişmez =)

Şöyle tahmin edeyim, eleman kuvvetle muhtemel toptan berber malzemeleri de satıyor, yani müşteri hazır zaten. Elde olan kaliteli ürünleri de hobi vb amaçlı isteyen olursa gagalama derdinde. Tam çomar esnaf profili. Tebrik etmek lazım.
Ulus ve İzmir Caddesinde ki Yüksel ticaret için kazıkçı derdim, dediğiniz adamı duyduktan sonra gideyim adamlardan özür dileyeyim.
gidip net ürün söyleyin liste fiyatı üzerinden pazarlık var. ama o nsaıl bu nasıl şu nasıl şöyle böyle diyince liste fiyatı üzerinden indirim yok =) bana ilk gittiğimde old spice satmışlardı aldığım fiyatı forumda, internette impa da görünce şoke uğramıştım, impada ming shiler 5tl iken burada 10TL idi iki sene önce de =)
Ankara'da yaşayan bir kardeşiniz olarak şunu söylemeliyim ki, İmpa Ticaret Türkiye'de yaşayıp da ıslak tıraş işiyle haşır neşir olan herkes için en ideal alışveriş adresidir...Ayrıca bu Alsancak Çarşısı'ndaki firmalar da esnaf falan değildir! Tek dertleri tabiri yerindeyse müşteriyi "öpmek"tir! Gidin kardeşim ne alacaksanız bir iki gün geç de olsa İstanbul merkezli esnaftan alın alacağınızı... Haa ben ukalalıkla çirkeflikle de baş ederim diyorsanız başka tabi...
(15/12/2016, Saat: 19:13)jesusfear Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'da yaşayan bir kardeşiniz olarak şunu söylemeliyim ki, İmpa Ticaret Türkiye'de yaşayıp da ıslak tıraş işiyle haşır neşir olan herkes için en ideal alışveriş adresidir...Ayrıca bu Alsancak Çarşısı'ndaki firmalar da esnaf falan değildir! Tek dertleri tabiri yerindeyse müşteriyi "öpmek"tir! Gidin kardeşim ne alacaksanız bir iki gün geç de olsa İstanbul merkezli esnaftan alın alacağınızı... Haa ben ukalalıkla çirkeflikle de baş ederim diyorsanız başka tabi...

Alsancak Çarşısında sadece Mass adlı yer düzgün bir esnaftır. Yanılmıyorsam ekkonomik.com adresi de onların. Ara sıra uğrarım, iyi bir esnaftır. Diğerleri hakkında bilgim pek yok ancak klasik esnaf. Genel olarak katılıyorum, İMPA varken yurtdışından bile aynı malın muadilini almak daha pahalıya geliyor.
Bende @jesusfear komşuma katılıyorum @impaticaret çeşit kalite ilgi ve bilgi olarak herşeyi bulabileceğiniz bir adres.

Geçenlerde İlkiz Sokak'taki tüm işyerlerini dolaştım. Genellikle hepsinde aynı ürünler mevcut ve berberlere yönelik. Yeşil astra, perma, jaguar vb ürünler. Ankara'daki komşularımın boşuna vakit harcamasını istemem. İmpaticaret ve razorus makul fiyatlara kaliteli ürünler sunmaktalar.
Ankarada bi tek medibox(next level va cepada var bildigim)larda protaso bulunabiliyor onun disinda razorustan yada impa ticaretten almaktan baska pek secenek yok malesef
Amerikan pasajında Father jilet ve losyon satan bir dükkan bulabildim. Diğerleri berber toptancısı
HK
Panora avmde bulunan "hsk solingen stahlwaren" isimli mağazada merkur, dovo, timor gibi alman markalarının ürünleri bulunabiliyor. Lüks olarak adlandırabileceğimiz tıraş malzemelerini internetten fotoğraflarına bakarak değil de elde inceleyerek almak için Ankara'daki tek seçeneğimiz olan hsk solingen'i Ankara'da yaşayan geleneksel ıslak tıraş müptelâlarının en az bir kere ziyaret etmesi gerekli bence. Tek tek ürünlere bakmak bile yeterince keyifli.
(23/04/2018, Saat: 16:45)George smiley Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Panora avmde bulunan "hsk solingen stahlwaren" isimli mağazada merkur, dovo, timor gibi alman markalarının ürünleri bulunabiliyor. Lüks olarak adlandırabileceğimiz tıraş malzemelerini internetten fotoğraflarına bakarak değil de elde inceleyerek almak için Ankara'daki tek seçeneğimiz olan hsk solingen'i Ankara'da yaşayan geleneksel ıslak tıraş müptelâlarının en az bir kere ziyaret etmesi gerekli bence. Tek tek ürünlere bakmak bile yeterince keyifli.

Komşum, İstanbul ve Eskişehir'de ikamet etmiyor olduğumuzdan kaliteli aletleri yakından görme imkanımız olmuyordu. Meğer yakınlarımızda varmış bu aletler. Görerek almak en doğrusu olacaktır. En kısa sürede gitmek isterim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,251 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,999 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,190 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,763 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,561 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,946 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,940 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,078 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,175 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,935 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: