Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
(23/11/2014, Saat: 15:47)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öveçler 4. caddeki Çörtoğlunda erby,perma-sharpın yanında domuz fırçalarla beraber sert plastik kutulu ve kutusuz rimeiler bulunmakta sert plastik kutulu rimei 5 TL

Ben gecen hafta ugradim cörtogluna. Rimeiler hala 5 tl. Dükkanda hersey balik istifi gibi üst üste. icinde kaybolmazsaniz aradiginiz herseyi bulabilirmissiniz gibi bir izlenim bırakıyor Smile
Ankara da yeni yer keşfeden var mı? Bulabildiğim jiletler : Treet, rapira (pembe), permasharp, yeşil astra. Sabunlar ise oldukça kısıtlı arko, füme, wilkinson, Derby.... Bunların dışında farklı ürünün satıldığı yeri bilen var mı?
Ben siparişleri istanbul impa ticaretten veriyorum arkadaşlar. Çünkü impa ticaretin desteklenmesi taraftarıyım. Bizler, Türkiyede belki bu geleneksel tıraş işine en meraklı insanlar olarak burada toplanmış durumdayız. Bizler en başta bu ticarethaneyi desteklemeliyiz ki en azından bizim için ayakta dursunlar. Yenimahalleden kızılay yol parası 5 lira. Kargo da 6 lira.
Impa gibi bir olanak varken, evinize kadar kargo 5 lirayken, ozellikle Ankara'da aramanizin bir sebebi var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01/04/2015, Saat: 16:27)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara da yeni yer keşfeden var mı? Bulabildiğim jiletler : Treet,  rapira (pembe),  permasharp, yeşil astra.  Sabunlar ise oldukça kısıtlı arko,  füme,  wilkinson,  Derby....  Bunların dışında farklı ürünün satıldığı yeri bilen var mı?

Bu başlıkta daha önce bahsedilen yerler haricinde yeni bir yer ile karşılaşmadım, ancak AVM lerde gratis, watsons, rossman, the body shop gibi kozmetik satan mağazalarda farklı ürünler bulunabiliyor. Arada bir göz atmak lazım. Örneğin The body shop ta maca root tıraş sabunu bulabilirsiniz.
(01/04/2015, Saat: 16:42)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa gibi bir olanak varken, evinize kadar kargo 5 lirayken, ozellikle Ankara'da aramanizin bir sebebi var mi?

Hassasiyetinizi anlayışla karşılıyorum  Smile
Ancak sizlerde bilirsiniz ki müşteri olarak bir ürünü satın almadan önce elinize alıp incelemek istersiniz,  kokusu vb.  Bakmak istersiniz.  Örneğin ben kendim pinaud un losyonu alırken çok tereddüt ettim,  kokusu kimileri tarafından çok eleştirilmiş ,  kimileri beğenmiş.  Bu tarz ürünleri satın almadan önce imkan varsa kendinize uyup uymadığını kontrol etmek istersiniz.  Bu gibi durumlardan dolayı Ankarada  ilgili yerler var mı diye sordum Rolleyes
Not : aldığım ürünlerin hemen hepsini bende sizin gibi impa dan aldım ve Mustafa beyin esnaflığından gayet memnunum.  Wink
Herhangi bir hassasiyetim yok, sadece memnun bir musteriyim. Evet ele alip koklamak guzel bir imkan ancak bildigim kadari ile bu isi bu kadar detayli yapan Mustafa Bey disinda bir esnaf yok. Duty free veya bavul ticareti urunleri satan yerler de tiras urunlerinde yalnizca kopuk veya cok bilindik markalari getiriyorlar. Sad

Selamlar Arkadaşlar
Herkesler iyidir umarım
a.s.

ülke durumu ortadayken olabildiğimiz kadarız...
Evet ne yazık ki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,275 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,001 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,193 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,831 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,563 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,947 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,944 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,088 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,182 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,941 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: