Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
(17/05/2018, Saat: 17:39)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam olarak şurada https://goo.gl/maps/8ZF21Pt6Da12

Ama hırdavat ve yapı market olarak güzel çok çeşit var aradığınız herşey var ama geleneksel tıraş olarak çok vasat, 1-2 uyduruk alet, jilet, kirpi kılından  Big Grin  yapılma fırçadan başka bişey yok. Yakınlardaysanız uğrayın uzaktaysanız değmez.

Evim Dikmen'de ama bu dediklerinizden sonra gitmeyi düşünmüyorum. Smile
Hiç bilmiyorum ki
(02/05/2018, Saat: 02:23)George smiley Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç ay evvel Mühle'nin sitesinde satış noktaları arasında Armada AVM'de bulunan Vakko mağazasını gördüğümde heyecanlanmıştım. Sitede gördüğüm çeşit çeşit tıraş fırçalarını, sabunları, jiletli tıraş aletlerini inceleme hevesiyle ilk fırsatta soluğu Armada'da aldım. Fakat sonuç hayal kırıklığı oldu. Fırça, tıraş aleti ve stant'tan oluşan setlerden 8-9 adet vardı sadece. Bir tanecik yaprak jilet bile yoktu Smile Fiyatlar da görece yüksekti Sad Geleneksel ıslak tıraşa ilgi duyan, bunu bir hobi olarak gören kitleden ziyade lüks/şık/değişik bir hediye arayan yüksek gelire sahip orta/üst sınıftan müşteriler hedeflenmiş muhtemelen. Her ne kadar geltir üyelerine tavsiye etmiyor olsam da Armada'daki Vakko mağazasında Mühle marka tıraş setlerinin bulunduğu bilgisi de bu başlık altında dursun; belki tesadüfen yolu buraya düşen insanların işine yarayabilir.

Az önce sorduğumda olmadığını belirttiler. Sanki hiç gelmemiş gibi.
Ulus Alsancak Çarşısında Mass adlı bir kozmetikçi var, orada da tıraş ekipmanları var. Rimei marka tıraş aletini 12.5 TL'ye aldım bugün arkadaşlar ilgili ancak fiyat konusunda katılar, pazarlık yaptırmıyorlar genel olarak.
Hiç bilmiyorum ki
(21/05/2018, Saat: 21:57)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulus Alsancak Çarşısında Mass adlı bir kozmetikçi var, orada da tıraş ekipmanları var. Rimei marka tıraş aletini 12.5 TL'ye aldım bugün arkadaşlar ilgili ancak fiyat konusunda katılar, pazarlık yaptırmıyorlar genel olarak.

Aynen öyle. Bundan 2-3 ay önce 100'lük paket halinde jilet almak için gittim. 1 TL eksik olduğunu söyledim. ''Yapılacak bir şey yok'' dedi ve tekrar yerine koydu. Eğer tanıdık, eş, dost demeden herkese karşı bu politikayı izliyorlarsa bence güzel de bir şey bu.
(21/05/2018, Saat: 21:37)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce sorduğumda olmadığını belirttiler. Sanki hiç gelmemiş gibi.

Mühle Türkiye'nin internet sayfasındaki satış noktaları arasından da kaldırılmış vakko. Ankara'daki tek satış noktası olarak Beytepe Mahallesi'nde bulunan Organik Eczane gösterilmiş; muhtemelen vakkoda olduğu şekilde lüks hediye sınıfından birkaç tıraş seti bulunuyordur. Demek ki Ankaralıların geleneksel ıslak tıraş tedarikçisi hasreti devam edecek.
Botanik City Center

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:116
ÇANKAYA ANKARA

proraso ürünleri uygun görünüyor internette pekçok şikayet var stokta olmayan ürünleri sattıklarına dair ama ben mail atmıştım elinizde varmı diye proraso sabunların 3ünden ve 2 adet nivea mild tıraş kremi ile 99 tl üzeri kargo bedavaya geldi Ankara da olanlar gidip merkezinden de alabilir

https://www.botanikecza.com/proraso-urunleri
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Merhabalar, Ankara'da polsilver temin edebileceğim bir yer var mı? Ne yazık ki internet siparişlerim 3.5₺'lik jilete 10₺ kargo vs çıkartıyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Acity outlet mağazasının en alt katındaki kuaförde prorasonun hemen hemen bütün ürünleri var

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/11/2018, Saat: 18:46)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Ankara'da polsilver temin edebileceğim bir yer var mı? Ne yazık ki internet siparişlerim 3.5₺'lik jilete 10₺ kargo vs çıkartıyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Varsa mas kozmetikte vardır başka yerde bulunabileceğini sanmam
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
http://www.atamantrade.com Etlik/Keçiören
TELEFON: 05073065698
E-POSTA: info@atamantrade.com
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,240 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,998 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,187 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,756 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,559 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,944 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,937 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,056 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,169 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,927 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: