Bicaklari korumak
jiletle bu kadar uğraşmaya değmez, makineden çıkar kurusun sonraki kullanımdan sonra direk hurdalığa gönder
Arkadaslar Bencede değmez yaglama yok pamuklara sarma süte yatirma. Jiletin maliyeti nedirki.
e mail adresim tipsol@me.com
(29/10/2013, Saat: 01:25)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Bencede değmez yaglama yok pamuklara sarma süte yatirma. Jiletin maliyeti nedirki.

+1

Sent from my iPad using Tapatalk
Arkadaslar peki makina? Onun paslanmasi?
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Tıraştan sonra ekipmanlarımın bir havlu ile kurularım. Tıraş makinesi, fırça, Sabun kabı, scuttle ve şap. Kuruladıktan sonra dolaba koyarım.

Elini yüzünü silip üzerinde nem bırakmadıktan sonra alete de birşey olmaz.
www.BarbarosRazors.com

bence yağla felan uğraşmak sıkıcı olur. Her jileti birkez kullandığım için benim böyle dertlerim yok Smile
Peki simdi de kullanilmayan bicaklar...

Ben stoklamayi seviyorum.. Simdiden 300 civari jilet oldu... 10 sene sonra sira gelebilir...

Banyoda acik ortamda (dolap ustu) kapali kutularinda aorun olur mu?
Ekstra onlem icin vakumlu kapa mi koyalim? Yemek saklat gibi yine banyoda acik ortamda
O da yetmezse banyodan cikaralim baska odaya mi koyalim?

Ne dersiniz?
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(29/10/2013, Saat: 22:04)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence yağla felan uğraşmak sıkıcı olur. Her jileti birkez kullandığım için benim böyle dertlerim yok Smile

Bazı jilet türlerinin üzerindeki platinum ya da teflon benzeri kaplamalar ilk tıraştan sonra yavaşça aşındığından dolayı bu tür jiletlerde 2. tıraşlarımda çok daha fazla haz alıyorum. Size de tavsiye ederim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
arko sabun sanki jilet üzerinde çok ince bir tabaka bırakıyor gibi, yani pas yapacak gibi bir durum bırakmıyor, ben biraz titizim ama tıraş geleneksel tıraşda yeniyim ve jileti makinede bırakıyorum, bir sorun yaşamadım, pas yapmadı, makine zaten mingshi, o bile pas yapmadı, sadece kutusuna koyarken silkeliyorum, belki biraz değerli makine olsa titiz davranırdım, ama şimdilik her jileti 2defa kullanıyorum, dediğim gibi arko sabunun bir faktörü olabilir, krem belki farklı olabilir,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş bıçakları nasıl köreliyor? Fenotip 4 3,219 13/08/2020, Saat: 02:19
Son Yorum: aliyuksel
  Double Edge tiras bicaklari VS kullan at banyo tiras bicaklari erdoganzi 16 14,072 04/05/2016, Saat: 23:49
Son Yorum: Zeman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: