İndirimler ve Fırsatlar
(18/09/2020, Saat: 18:10)sudüşleri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratis'te hep indirim var zaten. Önce bindirim, sonra indirim Smile

Orası öyle Smile Ama bu sefer milyonda bir yaptıkları, mağazalarda bayanların (ve centilmen erkeklerin) mağaza dışına kadar uzun sıra oluşturduğu indirimlerden olmuş. İki mağazanın da online kanallarına baktım demin, Gratis'te stoklar epey tükenmiş fakat Eveshop'ta stok var gözüküyor. İyi indirimlere de rastladım. Yine de bir bakmakta fayda var.
So far so good..
Arko krem 3.5 TL ye düşmüş. 250 tane sipariş ediyorum Big Grin Nivea aftershave ve balsamlar var. Gillette in eskiden balsamları kötüydü ama şu an iyiyse onlar da hesaplı. Aftershavelerinden yalnızca cool artic i denedim. Oldspice eskiden çok kullanırdım ama niyeyse bir sıcak gelmiyor bu ara, yurtdışından getirtmediğimizden midir ,nedir ? Big Grin
(18/09/2020, Saat: 18:17)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orası öyle Smile Ama bu sefer milyonda bir yaptıkları, mağazalarda bayanların (ve centilmen erkeklerin) mağaza dışına kadar uzun sıra oluşturduğu indirimlerden olmuş. İki mağazanın da online kanallarına baktım demin, Gratis'te stoklar epey tükenmiş fakat Eveshop'ta stok var gözüküyor. İyi indirimlere de rastladım. Yine de bir bakmakta fayda var.

Bazı ürünlerde dediğiniz gibi gerçek indirimler olabiliyor komşum, doğrudur ama ben daha önce fiyatını bildiğim bir kaç ürüne baktım, onlarda bindirimli indirim vardı, Gratis tüm ürünlerde %50 indirim dediği için ve öyle bir durum olmadığı için yazmak istedim Smile
TemeT NoscE
%50 indirimli olan ürünler var.
@kaanayhan hocam yirmi kutu fumeden sonra dagitma maksadiyla ikiyüzelli arko krem almak çok şik yaklaşim evyap farketse sanirim teşekkür maili falan atar.
Yok bitmezde o kadar, fumeler bitmedi bildigim. Big Grin
@"İsmetaltan" şaka yapıyorum yahu Big Grin
(19/09/2020, Saat: 15:38)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"İsmetaltan"  şaka yapıyorum yahu Big Grin

Bilemiyorum hocam, bilemiyorum.
Yirmi kutu füme alandan beklerim şaşirmazdim. Big Grin
@"İsmetaltan" yahu aldıysak kendim kullanacam diye mi aldım, eşe dosta dağıtırım diye aldım. Sonra forumdan uzaklaştım elimde kaldı öyle Big Grin
Iste 250 arko dagit dagit bitmezde aman hocam, ben kiloluk cellayi kendim bitiririm diye almistim, bencillige bakarmisin hocam bendeki, forumdan bende uzunca bi sure uzak kalsim arada bir oyle bi bakiniyodum sadece o donem cella ve vitos bitmeyecek bitmez bunlar diye soylenmeye baslamistim zaten.
Neyse asil mesele uzaklasan kimse olmasin arada bir de olsa oyle bi selamlasip iki kelam muhabbet edelim siz dahil uzaklasan tum forumdaslar icin sesleniyorum.
https://www.hepsiburada.com/clinique-ski...epsiburada
Sanırım krem fırçasız kullanım. O yüzden ilgimi çekmedi. İlgilenen olabilir diye buraya bırakıyorum. İndirim çok iyi bu arada.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: