İndirimler ve Fırsatlar
(06/11/2018, Saat: 10:07)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 79,60 yazacağına 796,0 yazmıştır belki desem adım safa çıkar mı? (bu arada indirimli fiyatı bile pahalı, o da ayrı -> https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-k...-385008473 )
Bende ayni düşündüm hocam. Mağazanın yorumları fena değil.
(06/11/2018, Saat: 10:02)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hususi olarak açılacak bir konuda, yurtdışı alışveriş sitelerini listelesek çok güzel olur... sahi wallmart buralara gönderim yapıyormu ?  Smile

Bu donemde inanın kur dolayısıyla ali express bile bazı durumlarda buradaki bazı satıcıların guncellemedigi fiyatlardan pahalı duruma dusuyor. Gecenlerde bir urun 4usd gibi bir fiyatı vardı, buradan kargo dahil 26lira gibi bir fiyata aldım. Walmart daha cok amerika icin inhouse calıstıgı icin kendi uretim malları cogunluktadır. Aynı urunun bulunması zor olabilir ama muadil urunlere bakarız komsum dilerseniz. Senelerdir internet araması ve alısverisi yaptıgım icin bir ihtiyac olursa yardımcı olabilirim.
Saygılar.
mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende ayni düşündüm hocam. Mağazanın yorumları fena değil.

https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-k...-385018334

Herşey güzel görünüyor da 5 adet jilet 60 TL olunca dayanamadım Smile
(06/11/2018, Saat: 12:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu donemde inanın kur dolayısıyla ali express bile bazı durumlarda buradaki bazı satıcıların guncellemedigi fiyatlardan pahalı duruma dusuyor. Gecenlerde bir urun 4usd gibi bir fiyatı vardı, buradan kargo dahil 26lira gibi bir fiyata aldım. Walmart daha cok amerika icin inhouse calıstıgı icin kendi uretim malları cogunluktadır. Aynı urunun bulunması zor olabilir ama muadil urunlere bakarız komsum dilerseniz. Senelerdir internet araması ve alısverisi yaptıgım icin bir ihtiyac olursa yardımcı olabilirim.
Saygılar.

teşekkür ederim, şuan için aliexpress in 11.11 kampanyasını bekliyorum, 3 adet yaqi başlık sepetimde bekliyor
(06/11/2018, Saat: 12:06)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-k...-385018334

Herşey güzel görünüyor da 5 adet jilet 60 TL olunca dayanamadım Smile
Orda da mi yazım hatasi acaba
Van Der Hagen jiletler, merkur jiletin ustune marka basılmıs olanı diye biliyorum.
(06/11/2018, Saat: 10:19)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu zamanda Yurt dışına çıkmaya gerek yok izmitde istediğini bulursun komşum Big Grin
Komşum İzmit'in neresi? Körfeze yakın mıdır bahsettiğiniz yerler? Sevgiler, iyi akşamlar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
PAHALILIK:
2 seneyi askin zamandir, geleneksel tıraşa sardım.
Dünyada Uretilen DE jiletlerin sanirim %50 sine ulastim.
Birkac firca, tutucu ve bircok sabun-krem-aftershave urunum oldu.
Ihtiyacim olmasa da arada bir gelisen yerli sitelere bakiyorum.
Ürünlerin asiri derecede pahalanmis oldugunu goruyor,
Ve alisveris faslini nispeten kapattigimi dusundugum icin mutlu oluyorum ?
Haklısın,keşke döviz arttığında fiyatların güncellemesini düşüncede yapsa satıcılar.Lakin geleneksel tıraşın bizler gibi çeşitliliği sevenler için zorlayıcı seviyelere çıktı.
(09/11/2018, Saat: 02:39)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PAHALILIK:
2 seneyi askin zamandir, geleneksel tıraşa sardım.
Dünyada Uretilen DE jiletlerin sanirim %50 sine ulastim.
Birkac firca, tutucu ve bircok sabun-krem-aftershave urunum oldu.
Ihtiyacim olmasa da arada bir gelisen yerli sitelere bakiyorum.
Ürünlerin asiri derecede pahalanmis oldugunu goruyor,
Ve alisveris faslini nispeten kapattigimi dusundugum icin mutlu oluyorum ?
Herkese merhaba,
Bence gayet başarılı bir ürün olan Sebamed Balsam Migros'da indirimde. 49'dan 37 TL'ye düşmüş. Keyifli tıraşlar ve iyi hafta sonları dilerim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: