İndirimler ve Fırsatlar
Bu arada maggard'da X3 kargo dahil $60'a geliyor. Düşünen varsa aklında olsun. Mass bildiğim kadarıyla çok özensiz ve geç gönderiyor. Maggard'ın kargo olayı çok daha iyi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Hah komşum tam da ona bakacaktım, Maggard sayfası açmamıştı. Massdrop'tan çok alışveriş yapardım, gelene kadar mevsimler değişirdi. Bir-kac dolmakalemim de yassı gelmişti. Konsept iyi ama Maggard daha iyi Smile
Ben massdroptan bir zippo cakmak almistim takipli gelmisti o acidan iyi idi. Maggard da takipli gonderiyorsa neden olmasin Smile
Aliexpress'te üç günlük indirim dönemi başladı. Ustura, fırça, tıraş aleti vs lazımsa belki sizin de ilgilendiğiniz bir ürün indirime girmiş olabilir.
Takipli kargo tabiki guvenlik acısından iyi ama takipsiz kargolarıda hor gormeyin. Cogu takipsiz kargo takipliden hızlı geliyor ve nedense gumruk kontrolu daha hızlı yapılıyor sanki. Takiplide kalan cok malım oldu ama takipsizlerde kalan hatırlamıyorum. Mevzusu gecmisken arada bilgi vermek istedim.
Saygılar.
İndirim var deyince dayanamayım linteki bu fırçayı aldım.
http://s.aliexpress.com/NbeiMnya
Eğer yaqi fırça almak isteyen olursa bence kesinlikle @razarus dan alın daha uygun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Aynen komşum ben de o fırça ile bir de Weishi TTO tıraş aleti ısmarladım. 14.50 usd gibi birşey oldu ikisi.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
30mm Düğüm için Renkli Reçine Saplı Silvertip Porsuk Saç Tıraş Fırçası Kuaför Tıraş Aracı
http://s.aliexpress.com/FVfYnYji?fromSns=Panoya kopyala
175 tl ye aldığım fırça 137 tl ye inmiş iyi fırsat
2lw9jzs.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Tirassepetim.com üzerinde Zaza ürünlerine %20 indirim yapılmış. Cuma son gün. Asıl adı Focus Slim Al Shavette olduğunu düşündüğüm Zaza ustura 175tl yerine 139 TL mesela. Havale ile 133 TL gibi bir fiyata ısmarladım bakalım.
zaza focus, jilet koyma yerini açarken yandan baskı uygulamayın. Tırnak ile sadece ileri itekleyin. Alüminyum biraz zayıf, alet yamuluyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: