İndirimler ve Fırsatlar
(02/06/2021, Saat: 02:46)icanucar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Okaliptüs Yağı Mentollü Tıraş Sabunu 150ml

https://www.galatano5kuafor.com/proraso-...un373.html

Teşekkürler komşum. Henüz yolun başında olduğum için adettendir, 3 farklı kokuyu da alacaktım, iyi oldu.
(02/06/2021, Saat: 03:11)XauPau Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Henüz yolun başında olduğum için adettendir,  3 farklı kokuyu da alacaktım, iyi oldu.

Rica ederim komşum keyifle olsun
Bonherre'de babalar günü indirimleri başlamış.
So far so good..
Galatano5 kuaför isimli siteden alış veriş yapılmasını tavsiye etmiyorum. İndirim var diye adamlar son kullanma tarihi geçmiş ürünleri gönderiyorlar.
Stay Sharp. Jilet
(06/06/2021, Saat: 19:01)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Galatano5 kuaför isimli siteden alış veriş yapılmasını tavsiye etmiyorum. İndirim var diye adamlar son kullanma tarihi geçmiş ürünleri gönderiyorlar.

Komşum merhaba, geçen gün bende 3 paket yeni seri proraso krem aldım, bunların sn kullanma tarihi nerede yazıyor? Ben göremedim ama bunların Son kullanma tarihi geçmiş mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(06/06/2021, Saat: 19:27)daghan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum merhaba, geçen gün bende 3 paket yeni seri proraso krem aldım, bunların sn kullanma tarihi nerede yazıyor? Ben göremedim ama bunların Son kullanma tarihi geçmiş mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vallahi bilmiyorum. demin müşteri hizmetleri sonunda irtibata geçti benimle. mail attım, telefonla aradım, whatsapp üzerinden mesaj attım. her birini en az 5 defa yaptım, en son demin yazdı bana. Ürünlerde sorun olmadığını, yıllardır bu markanın tek temsilcisi olduklarını, benim aslında oyun oynayıp tiyatro yaptığımı, sorunun üründe değil bende olduğunu, ilk defa mentollü ürün kullandığımı söylediler. ben de dedim ki ürünlerin hiç biri mentollü değildi. ben beyaz seri aldım yeşil çaylı olandan. bunlar kreme/balzama benzemiyor. bu sefer de diyor ki faturaları ile birlikte gönderin biz de yetkili firmaya gönderelim inceleme yapıp yenisini göndersinler. yenisini göndermeleri için baskı yaparız her şey siz müşterilerimiz için. sonuna da bi çiçek falan atmış.

yahu demin 150 lira için 'batakçı' muamelesi yapıyordun ne ara takla atıp gönderin inceleyelim demeye başladın? dedim ki 150 liranın üstünü çizemiyorsanız ben çizerim benim için sorun değil. 150 liraya alınan bir ders oldu benim için. Batch kodunu sorgulamamı önerdi, sorguladım ürün çıkmadı bile Big Grin şaka gibi ya.. ben Razorus'un canını yiyeyim adamlar nezaket kelimesinin ete bürünmüş hali. bu galatacılar da anca müşteriye tepeden bakanlar olsunlar. vallahi bu son. bir daha indirim diye bir şeye kanıp alışveriş yaparsam iki olsun. parası neyse veririm indirimsiz alırım. yeter.
Stay Sharp. Jilet
Benim ürünlerde bir sorun yok. Ürünler orijinal ve kokuları oldukça iyi. Yıllardır proraso kullanan arkadaşım kontrol etti. Hatta az önce okaliptüs olanı ile tıraş oldum yüzüm dondu desem yeridir. Siz krem ve losyon mu almıştınız ? Yoksa sabun da var mıydı?
(06/06/2021, Saat: 22:53)XauPau Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim ürünlerde bir sorun yok. Ürünler orijinal ve kokuları oldukça iyi. Yıllardır proraso kullanan arkadaşım kontrol etti. Hatta az önce okaliptüs olanı ile tıraş oldum yüzüm dondu desem yeridir. Siz krem ve losyon mu almıştınız ? Yoksa sabun da var mıydı?

ben krem ve balzam almıştım. sorun cidden üründe değil, sadece dedim ki ürünlerin son kullanma tarihinde bir sorun var mı, varsa iade alabilir miyiz? üstü kapalı bir şekilde paranın üzerine yatmaya çalışıyormuşum gibi konuştular. tav olduğum nokta burası. hepimiz geleneksel tıraşçıyız ve hepimizin hemfikir olduğu nokta kremidir sabunudur derken bayağı masraf çıkıyor. 150 lira bunların arasında bir hiç, 150 lira kendi kendine bir hiç. Sadece tavırları hoşuma gitmedi. Bana sorarsanız da şuan bende olan ürünlerin son kullanma tarihi geçmiş, öyle görünüyor gibi çünkü. Hayırlı geceler dilerim.
Stay Sharp. Jilet
(08/06/2021, Saat: 00:33)muhendisbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben krem ve balzam almıştım. sorun cidden üründe değil, sadece dedim ki ürünlerin son kullanma tarihinde bir sorun var mı, varsa iade alabilir miyiz? üstü kapalı bir şekilde paranın üzerine yatmaya çalışıyormuşum gibi konuştular. tav olduğum nokta burası. hepimiz geleneksel tıraşçıyız ve hepimizin hemfikir olduğu nokta kremidir sabunudur derken bayağı masraf çıkıyor. 150 lira bunların arasında bir hiç, 150 lira kendi kendine bir hiç. Sadece tavırları hoşuma gitmedi. Bana sorarsanız da şuan bende olan ürünlerin son kullanma tarihi geçmiş, öyle görünüyor gibi çünkü. Hayırlı geceler dilerim.

Komşum eğer Proraso'ya batch code unu mail olarak atıp üretim ve son kullanma tarihlerini sorarsanız bilgi verirler. Hem de emin olmuş olursunuz.
10712122589234.jpg

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Tıraş Sonrası Losyon 100 Ml

29,95 TL

https://www.hepsiburada.com/l-or-al-pari...00000KNOLZ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: