İndirimler ve Fırsatlar
Gramajı ya hatalı yada 75 ml olduğu için ucuz.
(24/06/2020, Saat: 19:57)berberkokusu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.amazon.com.tr/dp/B00NQ2GS6E/...8EbYEZSQDR

Proraso yeşil krem amazon'da 24 lira şu an komşularım, haberiniz olsun.
(24/06/2020, Saat: 20:00)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gramajı ya hatalı yada 75 ml olduğu için ucuz.
Komşular ben aldım kargo bugün geldi.Ürün standart 150 gr.Muhtemelen ilandaki gramaj yanlış yazılmış.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim arkadaşlar sayenizde ben de tıraş kremini avantajlı fiyattan sipariş verdim Smile
An itibarı ile 45Tl görüyorum , sanırım sonuncu indirimliyi aldınız oğuzhan komşum.
(26/06/2020, Saat: 18:24)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: An itibarı ile 45Tl görüyorum , sanırım sonuncu indirimliyi aldınız oğuzhan komşum.

Komşum biraz öyle olmuş  Big Grin Ben de şimdi fark ettim Big Grin
Smile Keyifli günlerde kullanın komşum.
Bu indirimleri alışveriş yaptıktan sonra mı söylüyorsunuz yoksa alışverişten önce mi Smile
@Fenotip komşum, Amazon´un takipçisiyim, alışveriş yapmasam da arada bir kalem, kitap için bakınırım. Çok güzel indirimler oluyor. Kremi almadım, sadece paylaşmak istedim. Güzel indirimdi. Yine takip etmekte fayda var.
Gillette losyonlar Gratis'de 19.75 tl
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(26/06/2020, Saat: 21:03)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette losyonlar Gratis'de 19.75 tl

Çok teşekkürler, Gillette Balsam'lardan iki adet indirimli aldım Rolleyes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: