İndirimler ve Fırsatlar
Bugün Şok marketten 2 tane arko cool tıraş kremi aldım, tanesi 3,13 TL ama maalesef diğer çeşitler yoktu.
(18/06/2020, Saat: 00:33)tiffanygt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ben de bunu söylemek için girmiştim Hocam. Yeni üyeliğe 2 dolar hediye, belli bir miktarın -sanıyorum 107 lira gibi bir fiyattı- üstündeki siparişlere de bir 2 dolar da Yaqi Store'un kendisi veriyor. Normalde 170-180 lira olan fırça 150 lira gibi bir fiyata alınabiliyor. Yaqi'ye şans vermek isteyenler mutlaka bir göz atmalı bence. Ancak gözüme takılan bir hususu da paylaşmak isterim, eğer ki sentetik fırça ise ilgilendiğiniz fırça, alttaki açıklama kısmına mutlaka bir göz atın derim. Çünkü bazı modeller normalde 120 lira gibi bir fiyata satılırken, aynı modelin 60-65 liraya satıldığını görebiliyorsunuz. Açıklamaya baktığımda ise "Lütfen dikkat: bu fırça daha büyük tutkal yumru ile, bu yüzden daha ucuz, sakıncası varsa, lütfen bu fırça satın almayın. Teşekkür ederim." şeklinde bir not düşmüşler. Bilgisayar çevirisinin azizliğine uğrayan "büyük tutkal yumru"dan kasıt ise tıraş severlerin epoxy miktarının aşırıya kaçması olarak bildiği "huge/big glue bump". Bunun tıraşa nasıl bir etki edeceğini açıkçası deneyimlemedim, o yüzden yorum yapmam doğru olmaz fakat 5-10 mm. arası "glue bump"ın kabul edilebilir olduğu, 10mm sonrasının kılları sertleştirdiği ve yayılmayı engellediğine dair yorumlar var.

Yazdığım yorumun da alışveriş/kargo husunda yanlış yönlendirmeye sebebiyet vermesini de istemem. Çünkü ben AliExpress'ten alışveriş yapmayalı bir üç sene kadar olmuştur sanırım. Şimdi gündemde olan pandemi vs.den kaynaklı herhangi bir aşırı gecikme ya da kargoların gelmemesi gibi bir durum var mı bilemiyorum açıkçası.

Flood atmış gibi olacağım ancak bir güncelleme yapmak istiyorum yazdığım mesaja, eğer ki benim gibi merak edenler olursa meseleyi diye, "Aliexpress vergi 2020" gibi parametreler yazınca gayet açıklayıcı bilgiler var internette ancak merakımdan ötürü direkt olarak satıcıya sorduğumda aynen şu cevabı verdi: I'll put $1 on the package, so there's no duty to pay. Sanıyorum 1 dolarlık paketler gibi gösteriyorlar fırçaların hacmi de çok olmadığı için, basit bir kutuya koyup yolluyorlar. Bu sayede yaptığınız alışverişe göre 50 lira gibi de bir ekstra ücret ödemek yerine yalnızca 15-20 lira arası bir ücret veriyorsunuz. Ancak dediğim gibi en son AliExpress tecrübem yıllar önceydi, yine de ilgilenenler için faydalı olacaktır.
Mühle Stokları yenilemiş, Rocca Jet Black ve Silvertip Fibre 25 mm stoklarda
(19/06/2020, Saat: 15:27)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Stokları yenilemiş, Rocca Jet Black ve Silvertip Fibre 25 mm stoklarda

Bir çift havlu kaptık bakalım Smile
ben daha önce kiğılıdan 2 adet tıraş havlusu almıştım %100 pamuk tanesi 9.90 TL. şuan tek renk seçeneği kalmış ama bence muhleye o kadar para verilmez, şuan düşünen varsa kaçırmasın https://www.kigili.com/sari-jakarli-tira...cre01h400/
TemeT NoscE
@sudüşleri komşu geçen sene aldık bunlardan aynı fiyattı hatta her renk biraz küçük el bezi gibi
arkadaşlar sentetik traş fırçası ihtiyacı olan varsa aliexpreesten yaqi 24 mm 63 tl aldım kargo ücretsiz

aynen dün yaqi sentetik fırça aldım 24 mm 63 TL kargo ücretsiz

(13/06/2020, Saat: 23:14)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress te %20 yaz indirimi var (Yaqi, Frankshaving gibi markalarda)
(19/06/2020, Saat: 17:17)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sudüşleri komşu geçen sene aldık bunlardan aynı fiyattı hatta her renk biraz küçük el bezi gibi

ben bir süre önce gri ve mor iki farklı renk aldım ve halen kullanıyorum, muhleyi bilmiyorum ama boyutları (30x30) tıraş havlusu için yeterli sayılır. fiyatına ve kalitesine göre değerlendirirsek bence çok uygun.

bu arada havlu küçük gelirse aynı havlunun 50x90 cm saç ve el havlusu diye geçeni var fiyatı 24.90 TL

https://www.kigili.com/gri-jakarli-sac-h...cre02q000/
TemeT NoscE
Komşular Yaqi'nin ali express reyonunda slant başlıklar var. Hiç fena gözükmüyor, ve 4.10 dolar fiyatıyla gayet makul. Deneyen var mı bilmiyorum Yaqi slantı, diğer slantlara göre ince kafa yapısıyla ilgimi çekiyor. Slant için makul bir seçenek olabilir. Sipariş verdim, dört gözle bekliyorum.
https://www.amazon.com.tr/dp/B00NQ2GS6E/...8EbYEZSQDR

Proraso yeşil krem amazon'da 24 lira şu an komşularım, haberiniz olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: