İndirimler ve Fırsatlar
Aliexpress te %20 yaz indirimi var (Yaqi, Frankshaving gibi markalarda)
Şok Marketlerde 17-23 Haziran 2020 tarihinde babalar gününe özel Arko tıraş ürünlerinde %50 indirim var.

Arko men cool tıraş kremi 3,13 TL.
Arko men cool tıraş kolonyası 6,23 TL.

Köpük, jel ve kullan at bıçaklarda da indirim var ama forumda takılanların bu ürünlere pek fazla ilgi göstereceğini sanmam.
(06/06/2020, Saat: 19:11)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus,impa ve toptan tr de jilet paketleri arasında çok fiyat farkları var bu kadar fark neden kaynaklaniyor?

Ben de bunu merak ediyorum.
Hangi ülke üzerinden geldiği, stoğa girdiği andaki döviz kuru, yasal yollardan gelip gelmediği, bir partide kaç adet alındığı, kaç aracı üzerinden geldiği fiyatta değişkenlik oluşturur.
Migrosta Nivea balsamlar 100 ml 19.90 Nivea protect tıraş kremi 8.90 yine gilette balsamlarsa 20 TL ihtiyacı olan komşular kaçırmasın.Ben bir Nivea Krem birde Nivea serinletici balsam(alkolsüz) aldım.
Kartallar yüksekten uçar
@Tony Soprano teşekkür ederim komşum bilgilendirdiğin için arko tıraş bıçakları şokda satılmıyor krem ve kolanyası için güzel indirim
Birde sadece cool lar var değil mi komşularım , sensative gördüğümü hatırlamıyorum.
Sadece cool diye biliyorum.
Carrefour online market tıraş ürünlerinde indirim var:
Arko moist ve sensitive tıraş kremleri 3,75 TL
Arko çubuk sabun 2,67 TL

Ben dün aldım, şimdi baktım ürünler hala var bu fiyatlardan
(13/06/2020, Saat: 23:14)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress te %20 yaz indirimi var (Yaqi, Frankshaving gibi markalarda)

Ben de bunu söylemek için girmiştim Hocam. Yeni üyeliğe 2 dolar hediye, belli bir miktarın -sanıyorum 107 lira gibi bir fiyattı- üstündeki siparişlere de bir 2 dolar da Yaqi Store'un kendisi veriyor. Normalde 170-180 lira olan fırça 150 lira gibi bir fiyata alınabiliyor. Yaqi'ye şans vermek isteyenler mutlaka bir göz atmalı bence. Ancak gözüme takılan bir hususu da paylaşmak isterim, eğer ki sentetik fırça ise ilgilendiğiniz fırça, alttaki açıklama kısmına mutlaka bir göz atın derim. Çünkü bazı modeller normalde 120 lira gibi bir fiyata satılırken, aynı modelin 60-65 liraya satıldığını görebiliyorsunuz. Açıklamaya baktığımda ise "Lütfen dikkat: bu fırça daha büyük tutkal yumru ile, bu yüzden daha ucuz, sakıncası varsa, lütfen bu fırça satın almayın. Teşekkür ederim." şeklinde bir not düşmüşler. Bilgisayar çevirisinin azizliğine uğrayan "büyük tutkal yumru"dan kasıt ise tıraş severlerin epoxy miktarının aşırıya kaçması olarak bildiği "huge/big glue bump". Bunun tıraşa nasıl bir etki edeceğini açıkçası deneyimlemedim, o yüzden yorum yapmam doğru olmaz fakat 5-10 mm. arası "glue bump"ın kabul edilebilir olduğu, 10mm sonrasının kılları sertleştirdiği ve yayılmayı engellediğine dair yorumlar var.

Yazdığım yorumun da alışveriş/kargo husunda yanlış yönlendirmeye sebebiyet vermesini de istemem. Çünkü ben AliExpress'ten alışveriş yapmayalı bir üç sene kadar olmuştur sanırım. Şimdi gündemde olan pandemi vs.den kaynaklı herhangi bir aşırı gecikme ya da kargoların gelmemesi gibi bir durum var mı bilemiyorum açıkçası.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: