İndirimler ve Fırsatlar
(23/05/2020, Saat: 15:26)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://urun.n11.com/tiras-sonrasi-urunl...P413781115

Tabac Original Shaving Soap 125 GR 96.62 TL(Kargo dahil)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaçırmayın komşular

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşuların instagram da şöyle bir site reklamı çıktı
https://www.toptankozmetik.net/
Sitenin adresi ankara görünüyor. Old spice, derby usta ve moser saç tıraş makinesi fiyatları uygun gibi, tabii başka ürünler de olabilir. İlgilenen komşum olursa diye paylaşmak istedim.

Not: siteden alışverişim olmadı, tanımıyorum sadece reklamını gördüm.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum sağolasın. Ankara kökenli kozmetik sitelerinin hemen hepsindeki sorun bu sitede de var maalesef. ürün var görünüyor fakat sipariş için telefonla iletişime geçtiğinizde artık yok oluyor ürün.
(29/05/2020, Saat: 17:56)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşuların instagram da şöyle bir site reklamı çıktı
https://www.toptankozmetik.net/
Sitenin adresi ankara görünüyor. Old spice, derby usta ve moser saç tıraş makinesi fiyatları uygun gibi, tabii başka ürünler de olabilir. İlgilenen komşum olursa diye paylaşmak istedim.

Not: siteden alışverişim olmadı, tanımıyorum sadece reklamını gördüm.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
Şuan carrefoursalarda old spice tıraş sonrası losyonlar 23 tl, rollonlar ve deolar 13 lira ilgilenen komşulara duyurulur.
(29/05/2020, Saat: 23:27)Viper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan carrefoursalarda old spice tıraş sonrası losyonlar 23 tl, rollonlar ve deolar 13 lira ilgilenen komşulara duyurulur.

komşum sadece whitewater mı vardı yoksa orijinal olanda mevcutmuydu ?
Herkese selamlar. Bildiğim kadarı ile arkonun turuncu tıraş kremlerinin üretimi durmuştu. İstanbul/Ümraniye'de Nebioğlu kozmetik'de hala bulunuyor fiyatı 5 tl. Almak istiyip bulamayanlara duyurulur marketlerde göremedim uzun zamandur.
(29/05/2020, Saat: 23:29)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum sadece whitewater mı vardı yoksa orijinal olanda mevcutmuydu ?

Sadece Whitewater vardı komşum belki arkalarda vardır dikkat etmedim.Ve ilk kez alacaklara tavsiyem whitewater kokusu yok gibi birşey ve sanki kalıcılık pek yok originale göreç
Mühle Türkiye'de Babalar Günü indirimleri başlamış

BABALAR GÜNÜ'NE ÖZEL SEPETTE %20 İNDİRİM FIRSATI! KUPON KODU: BABAM20
75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
(03/06/2020, Saat: 16:06)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Türkiye'de Babalar Günü indirimleri başlamış

Darısı Bonherre'ye Smile Exclamation
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(03/06/2020, Saat: 16:06)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Türkiye'de Babalar Günü indirimleri başlamış

Tıraş kozmetiğine %20 zam yapmışlar. Üstüne de %20 indirim.
Saygılar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: