İndirimler ve Fırsatlar
(23/05/2020, Saat: 17:04)wuttafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cosmoland, diğer ismiyle Nehir Kozmetik, Tabac Türkiye distribütörüdür. Her yerde gördüğünüz Tabac ürünlerini onlar getirtir, herkes oradan alır ve satar. Kozmetik alanında da en güvenilir firmalardan birisidir. Yanlışınızın olma ihtimali çok yüksek.

Ben okudugum yorumlarin yalancisiyim. Baska bir urun alisverisimde de iletisim olarak beni fena bezdirdiler.
Evet bende öyle biliyorum, bendeki tabac ürününde bunların bandrolu var. İlk aldığımda araştırmıştım bende sağlam firma, sahte deyince şaşırdım. Tabac ın sahtesi olacağını sanmıyorum zaten.

http://cosmoland.com.tr/tr/urunler/tabac
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Yarın (26 Mayıs) gece yarısına kadar https://bonherre.com/ sitesinde indirim var. Siparişlerime %15 indirim verdi. Özellikle cella ürünleri almayı düşünenlere tavsiye ederim.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Toplu alımlar için firmanın sattığı jilet fiyatları da fena durmuyor ama 120TL altı için kargo ücreti 11TL.
(25/05/2020, Saat: 20:47)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın (26 Mayıs) gece yarısına kadar https://bonherre.com/ sitesinde indirim var. Siparişlerime %15 indirim verdi. Özellikle cella ürünleri almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
ToptanTR' den tarafıma ulaşan mesaj bu şekildedir. Değerlendirmek isteyen komşularıma duyurulur.0d010297c99f7a0adaf9d54983390830.jpg
ToptanTR' den tarafıma ulaşan mesaj bu şekildedir. Değerlendirmek isteyen komşularıma duyurulur.0d010297c99f7a0adaf9d54983390830.jpg
(26/05/2020, Saat: 16:58)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ToptanTR' den tarafıma ulaşan mesaj bu şekildedir. Değerlendirmek isteyen komşularıma duyurulur.0d010297c99f7a0adaf9d54983390830.jpg

Komsum simdiye kadar 1 defa mi siparis verdiniz? Kampanya sadece 2. siparisler icin gecerli olabilir. Benim 2 alisverisim oldu bu firmadan bana boyle bir kod gelmedi, belki nedeni budur.
(26/05/2020, Saat: 17:14)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum simdiye kadar 1 defa mi siparis verdiniz? Kampanya sadece 2. siparisler icin gecerli olabilir. Benim 2 alisverisim oldu bu firmadan bana boyle bir kod gelmedi, belki nedeni budur.
Evet 1 defa verdim. Ben kullanmayacağım bana özelse bile boşa gitmesin kullanabilen olursa kullansın
Komşum ben daha önce iki alış veriş yapmıştım, az önce de tekrar maske aldım kod çalışıyor 10tl indirim yaptı. Alış veriş sayısı çok önemli değil gibi.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(26/05/2020, Saat: 17:37)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet 1 defa verdim. Ben kullanmayacağım bana özelse bile boşa gitmesin kullanabilen olursa kullansın
Wink ben kullandım komşum hakkını helal et.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben 3 kez buradan alışveriş yaptım. hepsi 200 tl civarındaydı bana hic indirim kodu gelmedi

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: