İndirimler ve Fırsatlar
Sormayın, ben çoğu kokuyu alamıyorum. Örneğin Proraso. 3 farklı sabunu da var ve üçü de aynı kokuyor, daha doğrusu üçü de kokmuyor Big Grin
Göz için gözlük, kulak için kulaklık var da burun için burunluk yok...
(19/07/2019, Saat: 10:46)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle üst,orta,alt nota yazanlara çok imreniyorum. Nota ne kulakta var ne de burunda. Tek nota alsam bereket versin diyorum. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(19/07/2019, Saat: 11:03)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende anlamıyorum nota mevzusundan. Millet forumlarda hep kullanıyor. Bende hep kullanmaya heves etmiştim. Fırsatını bulunca kaçırmayayım dedim. Smile

Lord üstad ile yeni üye olan bir komşumuz açıklar belki ama google amca şunu diyor: Parfümde “nota” ne anlama geliyor?
Notalar için kısaca “zaman içerisinde sırayla birbirinin önüne geçerek ortaya çıkan koku katmanları” diyebiliriz
Çalgı Çengi gözüktü bize. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(19/07/2019, Saat: 11:33)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lord üstad ile yeni üye olan bir komşumuz açıklar belki ama google amca şunu diyor: Parfümde “nota” ne anlama geliyor?
Notalar için kısaca “zaman içerisinde sırayla birbirinin önüne geçerek ortaya çıkan koku katmanları” diyebiliriz
Ben en fazla anlık tek koku alıyorum. Sonra da komple gidiyor zaten.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Kruidvat'ı kargo dahil 5.90 a almıştım 3 ay önce hala kullanmadim duruyor bir kosede
Nota mota yok bam bam bam

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
https://www.rossmann.com.tr/isana-men-ti...lu-p-13752

10’lu ISANA tıraş bıçağının fiyatı düşmüş. Küçük bir stok yapılabilir.
Merkur 34C+3 shim ve ISANA bıçakla mükemmel yakınlıkta ve konforlu tıraş oluyorum. 34C’yi shim olmadan kullandığım zamanlar yakın tıraş yakalamak için bıçak farketmeksizin biraz zorlamam gerekiyordu fakat shim taktığımdan beri elimden bırakasım gelmiyor. ISANA da bu halde fiyatını unutturuyor.
Yazmayı unutmuşum 22 temmuz bugün carrefoursa şampuan,saç kremi ve şekillendiricilerde %40 indirim var.
16 cm desenli kaseler A101 e tekrar gelmiş komşular. 6,5 TL fiyatı.
İhtiyacı olanlar kaçırmasın Wink

20st0m0.jpg
(27/07/2019, Saat: 21:59)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 16 cm desenli kaseler A101 e tekrar gelmiş komşular. 6,5 TL fiyatı.
İhtiyacı olanlar kaçırmasın Wink

Komşum bölgesel mi acaba broşürlerde göremedim. Yarın bakayım bizim buraya da gelmişse alayım. Bu kaseyi bekliyordum ben de. Hangi renkleri vardı başka ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: