İndirimler ve Fırsatlar
Rica ederim Serdar komşum, faydalanan bir dostumuz olursa mutlu olurum. Hayat paylaşınca güzel..
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
29kxt2d.jpg

https://www.rossmann.com.tr/isana-tiras-...l-p-183781

Arkadaşlar bu ürünü deneyen varmı aramızda, gezerken tıraş sonrası ürünler arasında listelenmişti. Renk tasarımı itibarı ile daha çok hanımlara hitap ediyor sanki, vücut ve bacaklarda kullanıma uygundur yazılmış.

2vkde1l.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Kruidvat nadir koku alan burnuma hoş gelmemişti nedense, şimdi indirimde olduğunu görünce bile o kokuyu aldım sanki.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Koku olarak pek cazip değil belki ama bence işini yapıyor, başarılı buluyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Sık sık indireme giren bir ürün 6.99'a da aldığımı hatırlıyorum. Kokusu güzel değil ama güzel n bence.
Krudviat mavi olanın kokusu güzel, beyaz olan hassas ciltler için olduğundan kokusuz yada olan kokuyu anlamıyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/07/2019, Saat: 08:52)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krudviat mavi olanın kokusu güzel, beyaz olan hassas ciltler için olduğundan kokusuz yada olan kokuyu anlamıyorum ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben onun da kokusunu aldım Ayhan abi, ne hikmetse bana hiç hitap etmedi. Sad

@FearOfATG Caner Hocam yine güleceksiniz ama ben bu Kruidvat adlı arkadaşın kokusunu şöyle tanımlıyorum. Krem ham maddesi. Smile Bu kadar krem gibi krem kokulamaz Smile
Koku tarifi: Üst notalar: Krem bazı, Alt notalar:Krem Bazı Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(19/07/2019, Saat: 10:39)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG Caner Hocam yine güleceksiniz ama ben bu Kruidvat adlı arkadaşın kokusunu şöyle tanımlıyorum. Krem ham maddesi. Smile Bu kadar krem gibi krem kokulamaz Smile
Koku tarifi: Üst notalar: Krem bazı, Alt notalar:Krem Bazı Smile
Şöyle üst,orta,alt nota yazanlara çok imreniyorum. Nota ne kulakta var ne de burunda. Tek nota alsam bereket versin diyorum. Big Grin

Bende anlamıyorum nota mevzusundan. Millet forumlarda hep kullanıyor. Bende hep kullanmaya heves etmiştim. Fırsatını bulunca kaçırmayayım dedim. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: