İndirimler ve Fırsatlar
(05/07/2019, Saat: 16:25)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş gördüm komşum kusura bakmayın. Axe dove 20 lira bandına çıkmış normal fiyattan alınamaz haldeler benim için Smile indirimler olmasa işimiz zor Smile

carrefoursa ve migros broşürlerini takip edin indirim yapıyorlar.
(05/07/2019, Saat: 15:42)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28aujht.jpg

Aynı ürünler watsonsdan karşılaştırıp alın komşum. 20tl fark var neredeyse her üründe indirim olsa bile watsons daha mantıklı duruyor
(05/07/2019, Saat: 18:50)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: carrefoursa ve migros broşürlerini takip edin indirim yapıyorlar.
CarrefourSA'da çeşitler çok başarılı değil bence ama Migros'ta fena ürünler yok diğerine nazaran.
Dediğiniz gibi bazen güzel indirim oluyor, takip etmek lazım.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(05/07/2019, Saat: 18:50)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: carrefoursa ve migros broşürlerini takip edin indirim yapıyorlar.

Elimdekiler azaldığı zaman bakıyorum komşum
Gratis'te 75 TL'lik Alışverişe 20 TL, 150 TL'lik Alışverişe 50 TL İndirim + Bedava Kargo!

Sadece online alışverişe

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Degerli komsular,
Migros' ta 9-10 temmuz gunlerinde tiras urunlerinde indirim varmis
https://www.migros.com.tr/tiras-makinesi...ti-l-5125d
(09/07/2019, Saat: 12:57)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Degerli komsular,
Migros' ta 9-10 temmuz gunlerinde tiras urunlerinde indirim varmis
https://www.migros.com.tr/tiras-makinesi...ti-l-5125d

Migros'da ticari cambazlık yapmaya başlamış. Listerine 13,90 lira, ama yanına daha yüksek fiyatlı bir Listerine daha koyup buna fiyat etiketi koymuyor. Siz de ikisininde fiyatı 13,90 zannediyorsunuz. 10 farklı ürün alıp fişinize bakmazsanız itelemiş oluyorlar. Aynı şekilde bez alışveriş torbasına 4,90 tl etiket koyup kasaya geldiğinizde 14,90 lira olduğunu anlıyorsunuz, çünkü 4,90 lira etiketin yanında iki çeşit ürün ama tek etiket koymuşlardır. Devasa kazançlar elde edip böyle küçük numaralara yönelen firmalar midemi bulandırıyor.
@sfenks haklısın komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nivea balsam  ve losyon zaten markette 17,90 tl.
Migrosun bu indirimi nasıl bir indirim ben anlayamadım açıkcası.

15re8hj.jpg
(09/07/2019, Saat: 16:41)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea balsam  ve losyon zaten markette 17,90 tl.
Migrosun bu indirimi nasıl bir indirim ben anlayamadım açıkcası.

Aynen oyle komsum, disarida 17-19 TlL arasi nivea.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: