İndirimler ve Fırsatlar
@mustbe harika indirim yapmışlar. şaka şaka milletin aklıyla dalga geçiyorlar
youtube.com/Berberbey
(17/06/2019, Saat: 23:40)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe üstadım. Arko sabun 19 tl den düşmüş. Berberlere göstermek lazım
Mdc falan satsalar 4000 TL'den açılırdı herhalde indirimsiz fiyat..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(17/06/2019, Saat: 23:45)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buralardan kargo parası ödeyim alanlarda var mıdır acaba? Bizim memlekette bile markette milyoncuda adımını attığın her yerde bulunuyor. Canım Arko her derde deva.

@yenikomsu, çok doğru tespit: "canım Arko". Aynı düşüncedeyim. Hepsi bir yana, Arko bir yana, varlığı mutluluk benim için Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(15/06/2019, Saat: 01:35)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv Yeni formüle edilmiş versiyon aldığınız komşum. Ben kokusundan ve kıvamından çok memnun kaldım. Kıvamı croap şeklinde ne sabun ne de krem. Hatta bence kreme biraz daha yakın. Tek sevmediğim yanı bütün kremin kapakta olmasıydı.

Komşum ürün geldi, kokusu daha güzel mağazada kokladığımdan. Mağazada ki ürünü bulmakta zorlanmışlardı belkide depoda kalmış eski ürün, saklama koşulu uygun olmayan bir krem olabilir. O zaman beğenmediğim iyi olmuş ayrıca şimdi daha ucuza fırçası ile aldım Wink
Yaqi Sentetik fırça düşünen varsa 24 ve 26 mm sentetik fırçalarda ücretsiz gönderim olanlar var:

TRY 88.39 | 26mm Yaqi Kereste Kurt Renk Sentetik Saç Tıraş Fırçası
https://s.click.aliexpress.com/e/1x4GSAOvV

TRY 82.44 | Yaqi 24mm Kereste Kurt Renk Sentetik Saç Berber Tıraş Fırçası Erkek Sentetik Tıraş Fırçası
https://s.click.aliexpress.com/e/rNcBa04HH

TRY 73.34 17%OFF | Yaqi 26mm Gökkuşağı Kahverengi Sentetik Saç tıraş fırçaları
https://s.click.aliexpress.com/e/ryqnozHET
Arko sabun için ben rossmanı takip ediyorum. Genel olarak dönem dönem 2.55 den satıyorlar. Daha uygun satan yer bulan olursa ve söylerse seve seve stoklarım. Şu tıraşta bir tek sabunu değiştirme gereği duymadım. O beyaz sabun kokusunun parfümü olsa alıp kullanacağım öyle bir beğenim var bu kokuya Smile

(19/06/2019, Saat: 22:41)NIGRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabun için ben rossmanı takip ediyorum. Genel olarak dönem dönem 2.55 den satıyorlar. Daha uygun satan yer bulan olursa ve söylerse seve seve stoklarım. Şu tıraşta bir tek sabunu değiştirme gereği duymadım. O beyaz sabun kokusunun parfümü olsa alıp kullanacağım öyle bir beğenim var bu kokuya Smile

13/17 haziran arası carrefoursa %40 indirim vardı yazmıştım.Carrefoursa ve migros takip edin.
(19/06/2019, Saat: 23:47)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 13/17 haziran arası carrefoursa %40 indirim vardı yazmıştım.Carrefoursa ve migros takip edin.

Ne kadara satıldı? Carrefoursa da 2.75 di bir kaç hafta önce ama daha da mı indi?

(19/06/2019, Saat: 23:54)NIGRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadara satıldı? Carrefoursa da 2.75 di bir kaç hafta önce ama daha da mı indi?

Gidip bakmadım yada siteden kontrol etmedim.Arko sabun stok yapacagım bir ürün olmadıgından sadece katalogda indirimi görünce yazmıştım ilgilenen olur diye.

Rossmanda bende arko sabunu 2,55 TL görmüştüm bir ara indirimdeydi.

Yine denk gelir dedigim gibi takip edin.
(19/06/2019, Saat: 23:58)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gidip bakmadım yada siteden kontrol etmedim.Arko sabun stok yapacagım bir ürün olmadıgından sadece katalogda indirimi görünce yazmıştım ilgilenen olur diye.

Rossmanda bende arko sabunu 2,55 TL görmüştüm bir ara indirimdeydi.

Yine denk gelir dedigim gibi takip edin.

Tamamdır teşekkür ederim, siz hangi sabunu tercih ediyorsunuz merak ettim çeşit çok ama?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: