İndirimler ve Fırsatlar
@Silentsv Yeni formüle edilmiş versiyon aldığınız komşum. Ben kokusundan ve kıvamından çok memnun kaldım. Kıvamı croap şeklinde ne sabun ne de krem. Hatta bence kreme biraz daha yakın. Tek sevmediğim yanı bütün kremin kapakta olmasıydı.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Body Shop’dan ilk alışverişinizse eğer “MERHABA20” kodunu girdiğinizde %20 ilave indirim yapıyor ve ilave indirimle birlikte gayet hesaplı oluyor.
(15/06/2019, Saat: 02:25)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Body Shop’dan ilk alışverişinizse eğer “MERHABA20” kodunu girdiğinizde %20 ilave indirim yapıyor ve ilave indirimle birlikte gayet hesaplı oluyor.

Bende o şekilde aldım. 2 indirimi bir arada kullanmak iyi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tabac ürünleri morhipoda çok iyi fiyata satışta.ben bı çubuk sabun ile balm aldım 25 te çekim vardı 89 TL ye geldi.
https://www.morhipo.com/kampanya/liste/8...059:192274

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(15/06/2019, Saat: 01:35)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv Yeni formüle edilmiş versiyon aldığınız komşum. Ben kokusundan ve kıvamından çok memnun kaldım. Kıvamı croap şeklinde ne sabun ne de krem. Hatta bence kreme biraz daha yakın. Tek sevmediğim yanı bütün kremin kapakta olmasıydı.

Tamam komşum deneyeyim bakalım yazarım yorumlarımı teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Arko tıraş sabununda yüzde seksen bir indirim var kaçırmayalım Smile 92752d3514d6502560a1731f357ad5a1.jpg

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/06/2019, Saat: 23:10)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko tıraş sabununda yüzde seksen bir indirim var kaçırmayalım Smile 92752d3514d6502560a1731f357ad5a1.jpg

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@mustbe üstadım. Arko sabun 19 tl den düşmüş. Berberlere göstermek lazım
(17/06/2019, Saat: 23:40)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe üstadım. Arko sabun 19 tl den düşmüş. Berberlere göstermek lazım

Tıraş a yeni zam geldi daha bence göstermeyelim Smile
Buralardan kargo parası ödeyim alanlarda var mıdır acaba? Bizim memlekette bile markette milyoncuda adımını attığın her yerde bulunuyor. Canım Arko her derde deva.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: