İndirimler ve Fırsatlar
(02/06/2019, Saat: 07:13)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühlede %10 indirim var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet komsum, ancak ilk siparis %10 indirim avantajini 500₺ uzerine yapmislar. Yani 500₺ uzeri siparislerde indirim orani %20 oluyor. Ben siparis vermeyi dusunuyorum fakat 500₺ altinda kaliyor. Birlikte almak isteyen olursa indirimi paylasmis olabiliriz
(02/06/2019, Saat: 14:13)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komsum, ancak ilk siparis %10 indirim avantajini 500₺ uzerine yapmislar. Yani 500₺ uzeri siparislerde indirim orani %20 oluyor. Ben siparis vermeyi dusunuyorum fakat 500₺ altinda kaliyor. Birlikte almak isteyen olursa indirimi paylasmis olabiliriz

Komşum indirim sepette değil. Direkt satın alırken. Normalde 224 TL olan aletler 201,60 TL olarak listelenmiş. %10 indirim bütün ürünlere direkt yansıtılmış.

(03/06/2019, Saat: 00:49)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum indirim sepette değil. Direkt satın alırken. Normalde 224 TL olan aletler 201,60 TL olarak listelenmiş. %10 indirim bütün ürünlere direkt yansıtılmış.

evet ancak sepet tutarınız 500 tlye ulaştığında 'kahramanbaba' kodunu girdiğinizde ekstra %10 indirim daha yapıyor sepette, yani 500 tl üzeri alışverişler için toplam indirim tutarı %19 oluyor.
The body shopta 2 alana 2 bedava kampanyasi baslamis dostlar
13-17 haziran arasında traş bıçagı ve traş sonrası ürünlerde %40,erkek deodorant stick roll onlarda %50 indirim var carrefoursalarda.

ihtiyacı olan varsa en azından bakıp alabilir.
Zubizu n11’de 300 tl üzeri alışverişlerde 50 tl indirim kodu veriyor. Güzel bir tabac seti yapılabilir.
yaşam bir zevktir
L’occitane cade sabun indirimde su an 68 lira. Kabını da isteyenler icin kabı da 112 lira. Onun dışında Watsons da ikinci ürün 1 lira kampanyası var Nivea ve kruidvat balsamlarda geçerli.
Bunu kullanan cikarmi bilmiyorum ama, belki yurtdisinda yasayanlar.

Italianbarber Razorock sabunlarinda bugun icin %50 indirim kuponu:
50%RRSOAP
(13/06/2019, Saat: 21:54)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu kullanan cikarmi bilmiyorum ama, belki yurtdisinda yasayanlar.

Italianbarber Razorock sabunlarinda bugun icin %50 indirim kuponu:
50%RRSOAP

@3RD1 hocam bir bakın isterseniz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Daha detayli:
https://www.italianbarber.com/collection...p%2520Sale

Untitled.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: