İndirimler ve Fırsatlar
(30/03/2019, Saat: 15:44)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim eşimde bluethooth kulaklık istiyordu. Bu cihaz iş görür mü dersiniz ? Bir de ben daha önce aliexpresten hiç alışveriş yapmadım  Undecided  en kötü senaryoda nelerle karşılaşırım Smile

Qcy t1c modelini türkiyeden aldım 170 liraya.çok memnunum.kulaklığı açar açmaz bağlanıyor,ses kalitesi ve şiddeti(bence) son derece yeterli.şahsi düşüncem üst segment kulaklıklara o kadar para verilmek istenmiyorsa qcy çok iyi bir tercih.aliexpresste satılan model de t1c ile aynı aslında sadece ismi değişik.oradan 20 dolar civarına alınabiliyor ancak ben bu son gümrük mevzularından dolayı beklemek istemedim.inşallah bu bilgiler işinize yarar.
İyi forumlar
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Arko tıraş sabunu migrosta 2.54 lira

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(31/03/2019, Saat: 14:25)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko tıraş sabunu migrosta 2.54 lira

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı şekilde Rossmann'da da 2.50-2.55 gibi bir fiyatı var. Ayrıca arko kremlerde indirimde.
Gratiste arko tiras kolonyasi 8.25
dy4xnd.jpg
2njhlja.jpg

%30 Bahar indirimi başladı! Nisan ayı boyunca Watsons mağazalarında.. 32,90₺ yerine 22,90 ₺.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Migros da Arko köpük 7 Nisan itibariyle.

5a0daba661d691f86b29d5f526a77eb1.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Hazır köpük almaya veya kullanmaya değmez.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(07/04/2019, Saat: 21:13)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır köpük almaya veya kullanmaya değmez.
Ben kullanmıyorum zaten. Kullanan varsa faydalansın.. Hazır köpük sakalı yumuşatmıyor. Göz boyama.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
vq5i0m.jpg

BİM markete gelecek
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bunun normal fiyatı 300 küsur lira. Çok çok iyi, BİM resmen ölücü fiyatı vermiş Big Grin
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: