İndirimler ve Fırsatlar
Benim 34 c yi bi satalım elbirliğiyle arkadaşlar Smile bunu satmadan Hanımdan müsade çıkmıyor yeni makine almaya
(01/02/2019, Saat: 22:10)mertonyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam da bugün setimin bi kısmının siparişini vermiştim sabahtan Bir kaç saat erken verince kaçırdım. Kötü denk gelmiş oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum sevgililer günü indirimi olacağı biliniyordu genel olarak zaten ama denk gelmemişsiniz muhtemelen o yazıya. Sağlık olsun.. Yılbaşı, sevgililer ve babalar günü fix indirim dönemi bu tarz noktalarda.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(01/02/2019, Saat: 22:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sevgililer günü indirimi olacağı biliniyordu genel olarak zaten ama denk gelmemişsiniz muhtemelen o yazıya. Sağlık olsun.. Yılbaşı, sevgililer ve babalar günü fix indirim dönemi bu tarz noktalarda.. Smile

Saglik olsun, kismetimizde yokmus demek ki Smile Onumuzdeki "gunlere" bakacagiz artik..
(01/02/2019, Saat: 23:16)mertonyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saglik olsun, kismetimizde yokmus demek ki Smile Onumuzdeki "gunlere" bakacagiz artik..
Aramızda kalsın, ben yılbaşı indiriminde sepetteki ürünlere girip alışverişi tamamla dediğimde indirim bitmişti.. Smile

(01/02/2019, Saat: 23:32)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramızda kalsın, ben yılbaşı indiriminde sepetteki ürünlere girip alışverişi tamamla dediğimde indirim bitmişti.. Smile

Smile

Az once Razorus'tan bir mail aldim, ben talep etmemis olmama ragmen, degerlendiremedigim Sevgililer Gunu indirimlerini bana hediye kodu olarak tanimlamislar. Bu ince jest karsisinda cok mutlu oldum.

Kendilerine hem tesekkur ediyor hem de musteri memnuniyetine verdikleri oneme istinaden takdir ve tebrik ediyorum gercekten.
301g97d.jpg

migros ta sebamed balsam fiyatı şuan
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Migros ta 6.7.8.9 şubat elektronik ve elektirikli ev aletlerinde %25 indirim geçen indirimde kaçırmıştım bu sefer kaptım isteyen varsa son 1 adet istanbul torium avm 5m migrosta var
366m85.jpg
9aanvo.jpg
JZZ0dW.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(07/02/2019, Saat: 21:14)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: migros ta sebamed balsam fiyatı şuan
3M Migros'da yok bu ürün galiba. Uzun süredir bakıyorum ancak göremedim.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
348kfvo.jpg

carrefour da nivea losyon seçeneklerinde sadece bu ürümde %50 indirim
fxfhx2.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: