Et maintenant on va où? / Peki Şimdi Nereye
(25/10/2013, Saat: 14:19)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Havalar serinken, umreye gidilir efendim SleepySleepy

20uebme.jpg

Üstadım bir de umreye gidene gidilir. Hurmalar zemzemler bir güzel yenilir içilirBig Grin
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(25/10/2013, Saat: 14:31)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/10/2013, Saat: 14:19)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Havalar serinken, umreye gidilir efendim SleepySleepy

20uebme.jpg

Üstadım bir de umreye gidene gidilir. Hurmalar zemzemler bir güzel yenilir içilirBig Grin

Sorma, özel misafirsen iyi bi tesbih ve misvak koparabilirsin. Zemzemi de kiloyla Big Grin
(25/10/2013, Saat: 14:33)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/10/2013, Saat: 14:31)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

20uebme.jpg

Sorma, özel misafirsen iyi bi tesbih ve misvak koparabilirsin. Zemzemi de kiloyla Big Grin
Son ziyaretimde 9 çaşit hurma ikram ettiler üstad. Tam bir resitaldi.
Favorim taze yeşil hurmaBig Grin
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
que-paisage-fue-del-elicoptoro.jpg

Bu otelin önünde resim çektirmiştim hatta hintliler film çekiyorlardı aktrist çok meşhurmuş ama hint sinemasına uzak olduğum için tanıyamadım Smile
Yemeklerle özellikle de doğallığı bozulmamış et yemeklerinden hoşlanıyorsanız İran'ı tavsiye ederim. Çok ucuz bir ülke 50$ bozuyorsunuz iki avuç dolusu tomarı elinize veriyorlar ama trafik ve benzin kokusu bayar. Yeni araba sayısı çok az 40-50 yıllık arabalar çoğunlukta.
Gördüğüm ülkeler içinde açık ara en güzeli Yeni Zelanda. Özellikle Güney Adası cennet.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

(27/10/2013, Saat: 23:41)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gördüğüm ülkeler içinde açık ara en güzeli Yeni Zelanda. Özellikle Güney Adası cennet.

Yüzüklerin efendisini Yeni Zelanda' da çektiler diye biliyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Doğru, orada çekilmişti. Hatta havaalanlarında film karakterlerinin dev balonları falan vardı.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Viyana;Yılbaşı,süslenmiş şehir,konserler
Fransa; Paris
Tayland;Sıcak iklim,orkideler,yılan çiflikleri

Muhtemelen 2014 den önce gideceğim.
Henüz bu akşam döndüm tatilden, bir müddet bir yere gitmek isteyeceğimi sanmıyorum Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? Efrasyab 16 6,719 09/09/2019, Saat: 17:40
Son Yorum: DenizKSK
  eskisehirdeyim nereye gideyim Linq 6 7,513 28/02/2013, Saat: 02:34
Son Yorum: yarhasan
  Nereye gideyim? papazerigi 30 40,053 09/07/2012, Saat: 18:02
Son Yorum: bjk1903fc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: