Eskiye duyulan özlem mi yoksa kaliteli tıraş mı?
(17/12/2016, Saat: 11:20)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Dünyanın bilmem neresinde ilkel bir topluluk keşfedildi" haberleri gibi olmuş  Smile  Big Grin  Çok güldüm. GELTİR kabilesi  Big Grin

İlk gördüğümdeki hissiyat buydu komşum, sonra ben de o kabileye dahil oldum, iyi ki de olmuşum Smile
Her ikiside, tabi oncelik kaliteli tirasta.
Bence sitede kartuşlu makinalar içinde bir forum alt başlığı olmalı. İnsanlar farklı marka ve model deneyimlerini paylaşabilir görüş ve önerilerini belirtebilirler.
Kartuşlu makina kullanarak gelenekesel tıraşa ihanet etmiş olmayız Smile Fırça, sabun, krem ve kartuşlu makinayla da geleneksel tıraş keyfi sürdürülebilir.
(24/12/2016, Saat: 22:24)aerials Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence sitede kartuşlu makinalar içinde bir forum alt başlığı olmalı. İnsanlar farklı marka ve model deneyimlerini paylaşabilir görüş ve önerilerini belirtebilirler.
Kartuşlu makina kullanarak gelenekesel tıraşa ihanet etmiş olmayız Smile Fırça, sabun, krem ve kartuşlu makinayla da geleneksel tıraş keyfi sürdürülebilir.

Tanışma konusundan sonra ilk mesaj bomba olmuş Big Grin

Hay Allah, bu fikir neden bizim aklımıza gelmedi acaba?

Dur komşum Bismillah, dün bir bugün iki Smile
(24/12/2016, Saat: 22:24)aerials Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence sitede kartuşlu makinalar içinde bir forum alt başlığı olmalı. İnsanlar farklı marka ve model deneyimlerini paylaşabilir görüş ve önerilerini belirtebilirler.
-1

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende de katılıyorum komşu size. Kanımca hepimiz , istisna olarak müstesna arkadaşlar da vardır elbette ama geleneksel den çok bu tip tıraş aletlerini daha çok tecrübe etmişliğimiz vardır. Kartuşlu ve kullan at olarak kategori açılabilir.
Şöyle bi katkısı olabilir ki internet aramalarında yüksek ihtimal yolları geltire düşer arama yapan arkadaşların, m3 incelemesi diye girer ardından rimei yi nereden edinirim diye konu açar.. yemleme metodu diyebiliriz Big Grin
Afiyette kalın
(24/12/2016, Saat: 22:34)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanışma konusundan sonra ilk mesaj bomba olmuş Big Grin

Hay Allah, bu fikir neden bizim aklımıza gelmedi acaba?

Dur komşum Bismillah, dün bir bugün iki Smile

Yanlış yerde yanlış cümleyi kurdum anlaşılan Smile
(24/12/2016, Saat: 23:05)Ousman26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de katılıyorum komşu  size. Kanımca hepimiz , istisna olarak müstesna arkadaşlar da vardır elbette ama geleneksel den çok bu tip tıraş aletlerini daha çok tecrübe etmişliğimiz vardır. Kartuşlu ve kullan at olarak kategori açılabilir.
Şöyle bi katkısı olabilir ki internet aramalarında yüksek ihtimal yolları geltire düşer arama yapan arkadaşların, m3 incelemesi diye girer ardından rimei yi nereden edinirim diye konu açar.. yemleme metodu diyebiliriz Big Grin
Afiyette kalın

Dediğin gibi bir bakmışsın üye sayısı 2 katına çıkmış.
Anlaşılan o ki bu sitede kartuşlu makinanın yeri yemden öteye geçemez Smile

Zaten asıl sıkıntı kartuşluların sakalı keserken cildi kazıması ve cildi çok yorması. Tamam kartuşla tıraş yakın oluyor olabilir ama sadece yakın tıraşla iş bitmiyor. Günlük tıraştan cildi mahvediyor. Arada bir tıraş olunca ve/veya cilt kösele gibi (kusura bakmayın teşbihte hata olmaz) olunca problem olmayabilir o ayrı. Geleneksel tıraşa geçenlerin asıl nedeni de bu oluyor genelde.

Ezcümle kartuş kullanılınca geleneksel tıraşa ihanet olur görüşündeyim. Hatta bu nedenle jiletli ustura edindim ve başarabilirsem ileride çelik usturaya geçme düşüncesindeyim. Böylece ıslak tıraşın nirvanasına ulaşabilirim Smile)
@aerials Hocam hani Sweney Todd'du,hani çelik ustura merakıydı? İki çizik yıldırdı mı sizi yoksa kartuşlu ikilemine düştünüz? Sadece yüzün alışması 1 ay sürer Hocam.Biraz sabır gösterin.Ayrıca kartuş konusunda yapılan konuşmalarda orta noktaya gelindiğini hiç görmedim ben forumda.Hatta bilerek/isteyerek konuyu hortlatanlar olduğuna bile inanıyorum.Eğer de devam edebilirim diyorsanız bol okuma/video izleme ve deneme ile belirli bir zaman sonra Harika tıraşlar çıkartırsınız.Yok,kartuş diyorsanız size kalmış.En azından sabun/fırça kombinasyonunu bozmayın,onlar kalsın.He aklıma gelmişken Sweney inde size selamı var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 331,810 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,358 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,275 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 888 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,450 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,219 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,011 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,489 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,437 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: