Koleksiyon
antika çakmak koleksiyonum vardı sigarayı bırakma hevesi ile dağıttım elimde sadece bu kaldı

mA7SC2kKf_SeYhdvDsWASNg.jpg
(11/11/2014, Saat: 22:19)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: antika çakmak koleksiyonum vardı sigarayı bırakma hevesi ile dağıttım elimde sadece bu kaldı

mA7SC2kKf_SeYhdvDsWASNg.jpg

Güzel bir koleksiyon olduğuna eminim. Bence yazık olmuş.
Sigarayı bırakamamakta yanıma kar kaldı =)
http://www.google.com.tr/url?sa=t&source...07K89ACG9A

645137deb433a025f1d888c0db2dc30b.jpg

Bırakmak isteyenlere tavsiyemdir.
(11/11/2014, Saat: 21:49)frenzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam oturaklı ve de daha olgun kokulardan hoşlanıyorsunuz sanırsam. Rive gauche için neler söylerdiniz acaba? Hep merak etmişimdir bu kokuyu ama hiç deneme imkanım olmadı.

(04/03/2013, Saat: 16:06)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rgphabcnz.jpg

tıraş ritüelini yüksek perde bir kokuyla taçlandırmak isteyenler, işte tam sizin için yapılmış bir güzellik. uzun bir kullanımdan sonra bir ''başyapıt'' demek istiyorum fakat babasına haksızlık etmekten çekiniyorum. temizlik hissiyatını zirveye çıkartan bir koku gerçekten. denedim ama beğenmedim diyenler bir de babayı denesinlerTongue zira yılların birikimini üzerinde taşıdığı için o daha kompleks bir yapıya sahip. ama o'ndan da oğlunun enerjikliğini beklemeyin. bir bir biri birilerine...Smile

baba: azzaro pour homme
oğul: rive gauche pour homme
kutsal bileşenler: lavanta, anason, vetiver, paçuli ve meşe yosunu

anise.jpg

ek olarak brut'ün şu versiyonuyla kısmi benzerlikleri var. bunu seven RG PH'yi daha çok sever diye düşünüyorum. (madalyonlu seri değil)
Kol düğmesi koleksiyonum var, standart taşlı ürünleri sevmiyorum nedense

BRXPWV.jpg
2Y71WL.jpg
(02/12/2014, Saat: 23:46)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kol düğmesi koleksiyonum var, standart taşlı ürünleri sevmiyorum nedense

Güzel bir koleksiyon.
Konuyu başlatan olarak @theunnamed sizden de bir fotoğraf görebilir miyiz?
(03/12/2014, Saat: 00:11)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir koleksiyon.

Teşekkürler daha iyisi sizlerin olsun
(02/12/2014, Saat: 23:46)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kol düğmesi koleksiyonum var, standart taşlı ürünleri sevmiyorum nedense

BRXPWV.jpg
2Y71WL.jpg
Hocam kutu süpermiş yalnız.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: